Przeprowadzki

Jeśli chcesz mieć szybko wykonaną przeprowadzkę to skorzystaj z naszej oferty. Naszą specjalnością są przeprowadzki mieszkań, firm, biur i innych.

Przeprowadzki - Zobacz ofertę

Bezpieczeństwo podczas pandemii

Podczas epidemii COVID-19 stosujemy odpowiednią ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz innych patogenów.

Działamy bezpiecznie - sprawdź

Bezpłatna Wycena

Zadzwoń do nas pod numer 503-503-727, aby otrzymać bezpłatną wyceną kosztu realizacji przeprowadzki lub transportu

Wyślij zapytanie mailowe

Tanie przeprowadzki w Krakowie

Z naszą pomocą przeprowadzisz się do dowolnej dzielnicy w Krakowie, w okolice Krakowa, do innego miasta, a nawet do innego państwa. Nasze usługi przeprowadzkowe są kompleksowe, bezpieczne i atrakcyjne finansowo. Sprawdź nas teraz!

Zobacz opinie naszych zadowolonych Klientów

 • Dziękujemy firmie TranSpec za fachowe przewiezienie naszych rzeczy z Krakowa do Gdańska. Wszystko odbyło się jak najbardziej OK. Firma godna polecenia.

 • Firma przeprowadzkikrk.pl przywiozła nowe pianino naszej córki. Na początku baliśmy się, że coś tak wielkiego jak pianino uda się wogóle bez otarć i zadrapań przewieść na drugi koniec miasta. Dobrze zabezpieczone linami pianino przejechało do naszego domu na Ruczaju. Polecamy firmę.

 • TranSpec zapewnił przewóz naszych nowych mebli z Ikea. Chłopaki przewieźli wszystko, a następnie wynieśli aż na 5 piętro naszego bloku. Wszystko na czas i w przyzwoitej cenie.

Nie lubisz przeprowadzek?

Nikt z nas nie lubi przeprowadzać się. Powodem przeprowadzki mogą być różne kwestie. Najczęściej są to powody osobiste lub czysto zawodowe. Jeśli jesteś studentem lub masz zamiar nim zostać - na pewno będziesz miał okazję poznać czym jest przeprowadzka. Korzystając z usług transportowych i przewozowych naszej firmy, cały proces przeprowadzki można zamienić w przedsięwzięcie proste i przyjemne. Aby zapewnić, że cały przebieg przeprowadzki jest ekstremalnie łatwy, przygotowaliśmy serię wpisów poradnikowych, w których poruszamy najistotniejsze kwestie, którym warto poświęcić odrobinę uwagi. Znajdziesz je tutaj

Tanie przeprowadzki i transport w Krakowie – kompletna lista usług

Nie czekaj, zamów przeprowadzkę już teraz!

Dlaczego do przeprowadzki warto wynająć profesjonalną firmę transportową z Krakowa?

Zmieniając miejsce zamieszkania czy siedzibę firmy spotykamy się z koniecznością przeniesienia naszego całego mienia i dobytku z jednego miejsca w inne. Często w trakcie takiego przedsięwzięcia okazuje się, że rzeczy, które musimy przetransportować jest o wiele więcej niż zakładaliśmy, przez co cały proces przeprowadzki pochłania znacznie więcej czasu. Aby ułatwić sobie przeprowadzkę, niezależnie od jej charakteru, warto zdecydować się na profesjonalne firmy przewozowe, które zawodowo zajmują się przeprowadzkami oraz transportem mienia i dołożą wszelkich starań, by zminimalizować uciążliwość przenosin.

Jakie korzyści płyną z zatrudnienia naszej firmy przeprowadzkowej:

 • Oszczędzasz czas na cały proces przeprowadzki.
 • Przeprowadzka wykonywana jest kompleksowo, oznacza to, że ekipa przeprowadzkowa nie tylko zajmie się transportem mienia z puntu A do B, ale również zorganizuje kartony, zabezpieczy rzeczy, zapewni demontaż i montaż, wniesie i ustawi meble i sprzęt według preferencji Klienta.
 • Dysponujemy dużymi autami i specjalistycznym sprzętem, dlatego z łatwością możemy przetransportować rzeczy wielkogabarytowe.
 • Podczas przeprowadzki nasze mienie podlega ubezpieczeniu OC. Polisa OC gwarantuje ubezpieczenie z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu.
 • Wizytówką naszej ekipy przeprowadzkowej są rzetelni, dokładni i terminowy pracownicy, którzy świadczą najwyższy poziom usług i dbają o bezpieczny transport powierzonego mienia.

Przeprowadzka wcale nie musi być czasochłonna i uciążliwa. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka z “Transpec” przebiegła szybko i sprawnie, zapewniając przy tym fachową pomoc na każdym etapie przeprowadzki.

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Krakowa i okolic. Spakujemy, załadujemy Twoje rzeczy, a następnie dostarczymy je pod wskazany adres tak szybko, jak tylko to możliwe. Jako doświadczona firma zapewniamy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Nowoczesna flota transportowa pozwala nam realizować wszystkie zlecenia bez wyjątków w sposób bezpieczny i wygodny. Wiemy, jak cenne mogą być przedmioty codziennego użytku, dlatego wszystkie transportowane przez nas rzeczy objęte są ubezpieczeniem OC. Decydując się na firmę transportową “Transpec” z Krakowa, otrzymujesz gwarancję na dokładność, solidność i szybkość działania.

W ramach świadczonych usług wykonujemy:

Przeprowadzki mieszkań i domów 

Przeprowadzki prywatne to najpopularniejsze zlecenia w naszej firmie, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie. Organizujemy bezpieczne i w pełni profesjonalne i tanie przeprowadzki mieszkań i domów. Naszą ofertę kierujemy do osób, dla których liczy się bezpieczeństwo ich mienia podczas transportu oraz szybkość wykonania zlecenia. Profesjonalnie zabezpieczymy i przygotujemy wszystko do transportu po to, aby w ekspresowym tempie przewieźć powierzone rzeczy do miejsca docelowego.

Przeprowadzki firm, biur i instytucji 

Przeprowadzamy zarówno małe, jak i duże firmy, instytucje, magazyny, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług. Wszystkie przeprowadzki firm wykonujemy według wytycznych zamawiającego. W biznesie liczy się czas, dlatego przed przeprowadzką szczegółowo ustalamy harmonogram prac i termin wykonania usługi w celu zapewnienia sprawnej realizacji zlecenia.

Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic

W trosce o komfort naszych Klientów, oprócz transportu mienia, oferujemy szereg usług dodatkowych, takich jak: opróżnianie mieszkań i innych obiektów użyteczności publicznej, pakowanie mienia, rozładunek, wnoszenie i ustawianie rzeczy zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Magazynowanie i utylizacja niepotrzebnych rzeczy 

Posiadamy możliwość magazynowania i utylizacji. Wykonujemy utylizacje mebli i innych niepotrzebnych rzeczy oraz - gdy jest taka potrzeba - dokonujemy niszczenia dokumentów

Transport mebli w Krakowie

W ramach świadczonych usług naszym Klientom oferujemy transport mebli oraz ich montaż i demontaż. Przewozimy szafy, komody, biurka bez względu na ich rozmiar oraz wagę. Dbamy o to, aby podczas przewozu, wszystkie meble były dokładnie zabezpieczone.

Transport sprzętu AGD i RTV

Sprzęt AGD i RTV wymaga specjalnego traktowania podczas przeprowadzki. Nasza firma dba o to, aby sprzęt bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego, dlatego gwarantujemy bezpieczny transport AGD i RTV. Dodatkowo świadczymy usługi podłączania sprzętu AGD/RTV (odpłatnie, na wyraźną prośbę Klienta).

Ponadto zapewniamy bezpłatne materiały załadunkowe, takie jak kartony, folie stretch, folie bąbelkowe, pasy zabezpieczające po to, aby przewóz mienia odbył się w maksymalnie bezpiecznych warunkach. W naszej propozycji mamy także cały wachlarz najróżniejszych usług transportowych. Świetnym przykładem mogą być - skrojone na indywidualne potrzeby - przeprowadzki specjalistyczne, które oferują te lepsze firmy transportowe. W ,,Transpec" pomagamy przewieźć przedmioty wielkogabarytowe (fortepiany, pianina, stoły bilardowe) i przedmioty delikatne (lustra, antyki, eksponaty). Specjalizujemy się w przeprowadzkach i usługach transportowych na terenie całej Małopolski ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa, ale na życzenie Klienta wykonujemy również przeprowadzki międzymiastowe i przeprowadzki międzynarodowe.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na przeprowadzki w Krakowie. 

Przeprowadzki z wnoszeniem ładunku w Krakowie

Pakowanie kartonów do samochodu podczas przeprowadzki

Profesjonalne przeprowadzki w Krakowie, Małopolsce

Przeprowadzki domów, mieszkań, biur, instytucji - zasięg działania naszej firmy przeprowadzkowej

Siedziba naszej firmy transportowej “Transpec” zlokalizowana jest w mieście Kraków. Przeprowadzki jednak świadczymy w niemal każdym zakątku województwa małopolskiego. Swoim zasięgiem obejmujemy m.in.: Wieliczkę, Myślenice, Niepołomice, Krzeszowice, Liszki, Wielką Wieś, Michałowice, Skawinę, Świątniki Górne, Zielonki, Zabierzów, Bochnię. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych (a w tym również studentów), jak i do firm: przedsiębiorstw, zakładów, biur czy instytucji planujących zmianę adresu swojej siedziby. Tanie przeprowadzki w Krakowie to specjalność naszej firmy. 

Jak przebiega przeprowadzka z naszą firmą transportową?

Jesteśmy firmą transportową świadczącą profesjonalne usługi przeprowadzek na terenie całego Krakowa. Przeprowadzamy domy, mieszkania prywatne, biura, firmy, instytucje, magazyny itd. Nasze usługi transportowe świadczymy zarówno w dni powszednie, jak i w soboty, a w szczególnych przypadkach - także w niedziele. Ze względu na duże zainteresowanie przeprowadzkami w sobotę, termin ten należy wcześniej rezerwować. Każdą przeprowadzkę rozpoczynamy od jej wyceny. Podejmujemy się wykonywania wycen przeprowadzek przez telefon, kontakt online oraz osobiście (osobisty kontakt ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku dużych przeprowadzek). Wpływ na ostateczną cenę przeprowadzki ma m.in. czas jej trwania, wielkość, odległość pomiędzy miejscem startowym a docelowym, ewentualne utrudnienia (np. brak windy w bloku) itd. Koszty przeprowadzki można skutecznie obniżyć, samodzielnie pakując swój dobytek.

Etapy przeprowadzki z firmą transportową “Transpec”:

 • dostawa materiałów do pakowania - kartony, pudła, folie (opcjonalnie)
 • pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów (opcjonalnie)
 • montaż i demontaż mebli (opcjonalnie)
 • odpowiednie zabezpieczanie mienia do transportu (mebli, sprzetu AGD, RTV, szkła i innych wartościowych przedmiotów)
 • zabezpieczenia i transport mienia wielkogabarytowego
 • załadunek i rozładunek mienia za pomocą odpowiedniego sprzętu
 • rozstawienie i podłączenie sprzętu (opcjonalnie)
 • utylizacja i magazynowanie rzeczy (opcjonalnie)

Każda przeprowadzka dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego. W ramach pakietu podstawowego klient sam zobowiązuje się do spakowania, demontażu i montażu sprzętu, nasza firma odpowiada jedynie za odpowiednie zabezpieczenie podczas transportu, przewiezienie i wniesienie rzeczy.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, pakiet podstawowy można rozszerzyć - istnieje możliwość dostarczenia materiałów do pakowania lub pakowania mienia przez ekipę. Dodatkowo możemy zapewnić demontaż, montaż lub ewentualne podłączenie sprzętów.

Najtańsze i najlepsze przeprowadzki z firmą transportową Transpec

To, co nas cechuje to przede wszystkim profesjonalne podejście i szybkość realizacji. W ramach naszej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługi przeprowadzkowe i transportowe na najwyższym poziomie. Pomyślnie wykonaliśmy setki przeprowadzek, zarówno tych małych, jak i dużych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonywać jak najlepiej. Zapewniamy kompleksowość usług - nie tylko transport mienia, ale również jego pakowanie i zabezpieczenie. Zdobyliśmy rzeszę zadowolonych Klientów, o czym mogą poświadczyć referencje na naszej stronie.

Oto dlaczego warto powierzyć nam swój dobytek:

 • rzetelność,
 • terminowość,
 • doświadczenie,
 • profesjonalizm,
 • kompleksowość usług.

U nas każdy transport jest ubezpieczony.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Zanim skontaktujesz się z naszą firmą przeprowadzkową, warto oszacować ile i jakiego typu rzeczy są do przewiezienia (wielkość, rodzaj mebli, sprzętu itd). Uczyni to naszą pracę łatwiejszą, ułatwiając przygotowanie rzetelnej wyceny przeprowadzki. Dzięki temu będziemy także w stanie przyszykować niezbędny sprzęt oraz materiały, bez których nie może być mowy o bezpiecznym transporcie mienia. Jeśli zdecydowałeś się na samodzielne pakowanie i przygotowywanie rzeczy do transportu, zaraz po ustaleniu terminu przeprowadzki, warto rozpocząć wstępną selekcję i pakowanie rzeczy. Nigdy nie zostawiaj pakowania na ostatnią chwilę.

Najważniejszym krokiem podczas planowania przeprowadzki, jest podjęcie decyzji, czy wszystko będzie nam potrzebne w nowym miejscu. Po dokonaniu selekcji, rzeczy, które pozostaną należy odpowiednio spakować i zabezpieczyć. Można w tym celu skorzystać z własnych kartonów i worków foliowych lub poprosić o bezpłatne materiały załadunkowe naszą firmę.

Jak łatwo się domyślić, różne przedmioty wymagają innego zabezpieczenia. Osobno pakujemy odzież, osobno szkło, osobno produkty spożywcze itd. Nie należy do kartonów wpychać wszystko, co tylko się da. Przeładowanego i niedomkniętego kartonu, nie da się odpowiednio zabezpieczyć. Zapakowany karton przeprowadzkowy nie powinien ważyć więcej niż 25 kg.

Rzeczy szklane łatwo tłukące się oraz sprzęt RTV i AGD przed włożeniem do kartonu należy odpowiednio zabezpieczyć, np. owinąć w folię pęcherzykową lub papier. Sprzęty można pakować do oryginalnych kartonów - o ile takie są. Koniecznie trzeba pamiętać o podpisaniu wszystkich kartonów (np. kuchnia - kubki i szklanki). Ułatwi to pracę podczas rozpakowywania.

Przed wynoszeniem wszystkie meble należy opóźnić oraz dokładnie zabezpieczyć, czyli zakleić taśmą szuflady, usunąć wszystkie elementy ruchome, np. szklane półki. Ponadto wszystkie przedmioty szczególnie podatne na zniszczenie powinny dodatkowo być zabezpieczone specjalną gąbką lub pianką. Pakowanie należy zawsze zaczynać od najmniej używanych rzeczy.

Więcej przydatnych informacji na temat pakowania znajdziesz w naszym artykule Jak przygotować się do przeprowadzki

O czym najczęściej zapominamy podczas przeprowadzki?

Bardzo często pod wpływem presji czasu, konieczności pakowania i załatwiania spraw organizacyjnych związanych z przemieszczaniem się do nowego lokum, zapominamy o kilku bardzo ważnych czynnościach. Podczas przeprowadzki pochłonięci jesteśmy czynnościami związanymi z pakowaniem mienia znajdującego się na starym mieszkaniu, ale zapominamy o piwnicach, garażach, strychach, gdzie mogą znajdować się nieużywane, ale wartościowe dla nas przedmioty.

W trakcie przeprowadzki koniecznie trzeba pamiętać o zmianie adresu korespondencyjnego po to, aby nasza poczta przychodziła pod nowy adres. Warto pomyśleć także o tym, aby nowy adres widniał w bazach wszystkich firm, z którymi zawieraliśmy umowy. Zmieniając adres zamieszkania bądź siedziby biura, nie zapominajmy o wypowiedzeniu wszystkich starych umów, które są stricte powiązane ze starym adresem zamieszkania (umowa z dostawcą internetu, umowa z elektrownią itd.).

Po przeprowadzce warto zostawić po sobie porządek, bo to, że my nie wrócimy do tego miejsca, nie znaczy, że ktoś inny w nim nie zamieszka.

Jak skutecznie ułatwić sobie proces przeprowadzki w Krakowie?

Przeprowadzka to nie tylko zmiana miejsca zamieszkania, ale często też rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Aby proces ten przebiegł sprawnie bez niepotrzebnego stresu i chaosu, warto go sobie ułatwić już na etapie planowania. Przede wszystkim przeprowadzkę warto zaplanować z wyprzedzeniem i już wtedy pomyśleć o wynajęciu profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej. Odpowiednio wczesna rezerwacja terminu daje gwarancję, że przeprowadzka odbędzie się w dogodnym dla nas terminie.

Przeprowadzka to dobry czas, aby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, które dodatkowo będą nam zajmować przestrzeń w nowym miejscu. W tym celu warto przed rozpoczęciem pakowania zastanowić się, czy każda z rzeczy na pewno się nam jeszcze przyda. Jeśli nie wiemy, co zrobić ze zbędnymi i niepotrzebnymi rzeczami, nasza firma dodatkowo zapewni ich utylizację lub magazynowanie.

Podczas pakowania warto sporządzić listę przewożonych rzeczy po to, aby móc skontrolować, czy nic nie zginęło w trakcie transportu.

Jak pakować delikatne przedmioty podczas przeprowadzki?

Niezwykle istotne podczas pakowania jest odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy po to, aby w całości i bez uszkodzeń dotarły one pod wskazany adres. Przygotowując się do przeprowadzki, koniecznie trzeba pomyśleć o dokładnym zabezpieczeniu przedmiotów delikatnych, które podatne są na stłuczenia, czyli szkło, porcelana, szklane naczynia, lustra. Oczywiście pakowanie tego typu przedmiotów może zająć się firma transportowa z Krakowa ,,Transpec" jednak jeśli zależy nam na tym, aby zrealizować przeprowadzkę jak najtaniej, czyli “po kosztach”, pakowanie najlepiej wykonać we własnym zakresie.

Papier i folia bąbelkowa - przydadzą Ci się do pakowania przed przeprowadzką

Najlepszą metodą zabezpieczenia delikatnych przedmiotów będzie owinięcie ich w papier lub gazety. Delikatne szkło można dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową. Aby mieć pewność, że żadna z rzeczy nie ulegnie zniszczeniu podczas przewożenia, w kartonie warto umieścić specjalne amortyzujące wypełniacze wykonane ze styropianu. Można również zastosować metodę tzw. podwójnego pakowania, która polega na umieszczeniu delikatnego przedmiotu w mniejszym pudle, a mniejszego pudełka w większym.

Szkło i wszelkie inne delikatne przedmioty najbezpieczniej przewozić w kartonach. Łączenia kartonu należy dodatkowo zabezpieczyć grubą wytrzymałą taśmą w celu uniknięcia uszkodzenia pudełka. Pakowanie delikatnych przedmiotów do kartonu najlepiej zacząć od przedmiotów największych (talerze, garnki). Starajmy się układać je w takich sposób, by nie mogły łatwo się przemieszczać, oddzielając poszczególne przedmioty kawałkami tektury (najbezpieczniej co 4-5 sztuk). Kartony z delikatnymi przedmiotami należy dokładnie oznaczyć, np. opisać markerem zawartość w celu zachowania dodatkowej ostrożności podczas przenosin.

Przygotowując lustro do transportu, najpierw warto nakleić na jego powierzchni taśmę na kształt litery X. Nie zabezpieczy to całkowicie lustra przed stłuczeniem, ale zapewni, że w razie ewentualnego uszkodzenia lustro nie rozpadnie się na drobne kawałki. Tak zabezpieczone lustro można owinąć w folię bąbelkową lub piankową, a następnie umieścić w kartonowym pudle.

Jak zabezpieczyć sprzęt AGD i RTV podczas przeprowadzki?

Zarówno sprzęt RTV, jak i AGD wymaga specjalnego przygotowania do transportu. Lodówka lub zamrażarka musi być nie tylko całkowicie opróżniona, ale i rozmrożona. Lodówkę zawsze należy przewozić pionowo. Warto też wyjąć z niej wszystkie elementy ruchome, czyli półki, szuflady, kratki, które należy osobno zabezpieczyć folią bąbelkową.

W przypadku pralki konieczne jest wcześniejsze zabezpieczenie bębna pralki. Drzwiczki i inne otwierane elementy pralki najlepiej zabezpieczyć taśmą. Pralka powinna być transportowana w pionie. Jeśli nie ma takiej możliwości, pralki ładowane od przodu można transportować na boku bliżej, którego znajduje się pojemnik na proszek.

W przypadku sprzętu RTV warto przed pakowaniem sprzęt obłożyć styropianem lub czymś miękkim po to, by nie uległ zniszczeniu. Dla bezpieczeństwa sprzęty RTV najlepiej przewozić w pozycji pionowej.

Wszystkie sprzęty najlepiej zapakować do oryginalnych opakowań lub do grubych tekturowych kartonów - jeśli takimi nie dysponujemy, możemy poinformować firmę przeprowadzkową, która bezpłatnie dostarczy nam niezbędne materiały do pakowania. Jeśli jeszcze bardziej chcemy ułatwić sobie przeprowadzkę, pakowanie mienia można zlecić również pracownikom firmy “Transpec”.

Transport sprzętu AGD i RTV obejmuje również właściwe wniesienie urządzeń i ich uruchomienie we właściwym czasie. Po wniesieniu urządzeń AGD lub sprzętu RTV należy odczekać kilka lub kilkanaście godzin, zanim je podłączymy do gniazdka. Jest to konieczne, zwłaszcza gdy przewozimy urządzenia przy niższych temperaturach.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, jak prawidłowo pakować się do przeprowadzki?

Czy warto przeprowadzać się z Krakowa do małego miasta?

Coraz chętniej ludzie decydują się na przeprowadzkę do małej miejscowości. Wzrost popularności mniejszych i małych miejscowości spowodowany jest głównie niższymi kosztami utrzymania. W małej miejscowości niższe są koszty zakupu i wynajmu mieszkania, niższe opłaty za czynsz, żywność, usługi, co przekłada się na niższe całościowe wydatki w skali całego miesiąca. Ale jest to tylko jedna strona medalu...

Niższe ceny w mniejszych miastach spowodowane są niższymi zarobkami. W małych miastach gorzej jest znaleźć dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę w zawodzie. Mieszkanie w mieście to z kolei duże możliwości, bo niemal wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Liczne atrakcje typu kina, teatry, kluby powodują, że miasto daje nieograniczone możliwości wyboru form spędzania wolnego czasu. Dodatkowo dobrze rozbudowana infrastruktura, która znacznie ułatwia przemieszczanie i rozbudowane usługi społeczne, jak dostęp do szkół czy usług medycznych sprawia, że życie w mieście jest po prostu wygodniejsze.

Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, czy warto przeprowadzać się do mniejszego miasta? Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach to duże miasta wyznaczają tempo ruchu i kierunki rozwoju. Natomiast małe miasteczka też mają swój urok, przede wszystkim dają możliwość prowadzenia spokojnego (i tańszego) życia z dala od zgiełku wielkomiejskiego.

Polecamy przeprowadzki dla studentów w Krakowie

Studenci to grupa osób, która bardzo często zmienia miejsca zamieszkania. Zmiana miejsca zamieszkania najczęściej wiąże się z wyjazdem na studia, znalezieniem atrakcyjnej pracy lub po prostu powrotem w rodzinne strony. Zazwyczaj pierwsza przeprowadzka studenta pociąga za sobą kolejne. Jest to szczególnie ważny moment dla młodego człowieka, który po raz pierwszy wyprowadza się do wynajętego mieszkania lub akademika. Pierwsza przeprowadzka z ukochanego domu w inne miejsce - a zwłaszcza do innego miasta - to ogromne wyzwanie i poważne przedsięwzięcie, wymagające zorganizowanego transportu najróżniejszego sprzętu i elementów wyposażenia domowego: RTV, AGD, mebli, dekoracji.

Mając na uwadze potrzeby studenckie, podejmujemy się wykonywania kompleksowych, profesjonalnych przeprowadzek dla studentów - na terenie Krakowa i okolic. Chcąc ułatwić przeprowadzkę studentom, oferujemy materiały załadunkowe zabezpieczające mienie podczas transportu. Pomagamy przy wnoszeniu, demontażu i montażu mebli. Dzięki stosowaniu wypracowanych przez lata strategii, nasze przeprowadzki przebiegają w zaskakująco sprawny sposób, a przy tym nie obciążają studenckiego portfela.

Cennik przeprowadzek - sprawdź ceny usług w naszej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego cenę przeprowadzki ustalamy po omówieniu wszelkich potrzebnych szczegółów (oferujemy bezpłatną wycenę). Wpływ na ostateczną cenę ma m.in odległość, czyli długość trasy do miejsca docelowego, ilość, rodzaj przewożonych rzeczy oraz ich wielkość, ilość i rodzaj samochodów potrzebnych do wykonania przeprowadzki, ilość osób potrzebnych do załadunku i rozładunku, warunki miejsca załadunku (czyli ilość pięter w bloku) oraz usługi dodatkowe, czyli czy będzie potrzebna pomoc podczas pakowania, rozstawiania i podłączania.

Najtańsze przeprowadzki w Krakowie tylko z ,,Transpec" transportowych w Krakowie i okolicach

Przeprowadzki w Krakowie - opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów mogą wskazywać na to, że jesteśmy firmą godną polecenia, a ze wszystkich powierzonych zadań wywiązujemy się rzetelnie i terminowo. Zdaniem naszych Klinetów działamy sprawnie i profesjonalnie, zawsze wkładając w swoją pracę maksimum zaangażowania. Do tego posiadamy bardzo konkurencyjne ceny.