Przewóz rzeczy

Do najbardziej popularnych usług transportowych, poza przeprowadzkami, należy bez wątpienia przewóz rzeczy. Usługa ta polega na bezpiecznym transporcie określonych przedmiotów z miejsca odbioru, bezpośrednio do miejsca docelowego. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i bezproblemowym przewozie rzeczy, podejmij współpracę z naszą firmą, która takie zlecenia wykonuje na co dzień. Przewóz rzeczy to jedna z naszych specjalizacji. Tego typu usługi transportowe wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm.

O profesjonalnym przewozie rzeczy

Planując przeprowadzkę momentalnie dopada Cię migrena? Czujesz, że jest to ponad Twoje siły? Chętnie pomożemy. Jeżeli zaufasz naszemu przewozowi rzeczy i zlecisz nam realizację Twojej przeprowadzki, to my zajmiemy się wszystkim, podczas gdy Ty spokojnie odpoczniesz. Zastanawiasz się, jakiego rodzaju przedmioty możemy dla Ciebie przetransportować? My odpowiadamy – przeróżne:

  • Transport mebli to podstawa naszej oferty. Bez problemu poradzimy sobie z biurkiem, krzesłami, szafkami, stołami, meblościankami, kanapami, narożnikami, wersalkami czy też całymi kompletami wypoczynkowymi.
  • Możesz nam zaufać także w kwestii transportu AGD. Nasza firma bezpiecznie przewiezie dla Ciebie pralkę, lodówkę, kuchenkę, zamrażarkę, piekarnik, zmywarkę, okap i inne mniejsze urządzenia AGD takie, jak mikrofalówka, parowar czy frytkownica.
  • Zajmujemy się również przewozem pianin, fortepianów, stołów bilardowych oraz maszyn do gry.

transport-rzeczy

Gwarancja bezpieczeństwa przewozu rzeczy

Mając na uwadze dbałość o przewożone przedmioty, zawsze starannie zabezpieczamy je przed zniszczeniem. Nasze bogate doświadczenie w branży usług transportowych, jak i profesjonalne podejście do realizacji każdego zlecenia sprawiają, że Klienci chętnie z nami współpracują. Sprawdź nas i Ty! Planujesz przeprowadzkę? Zajmiemy się przewozem rzeczy dla Ciebie – szybko, tanio i solidnie.