Przewóz rzeczy Kraków i okolice

Do najbardziej popularnych usług transportowych, poza przeprowadzkami, należy bez wątpienia przewóz rzeczy. Usługa ta polega na bezpiecznym transporcie określonych przedmiotów z miejsca odbioru, bezpośrednio do miejsca docelowego.

Przewóz rzeczy w Krakowie tanio i solidnie – nasza oferta

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i bezproblemowym przewozie rzeczy na terenie Krakowa i okolic, podejmij współpracę z naszą firmą przeprowadzkową, która takie zlecenia wykonuje na co dzień. Przewóz rzeczy to jedna z naszych specjalizacji. Przewóz rzeczy podczas przeprowadzki to podstawa. Tego typu usługi transportowe wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm.

Dlaczego lepiej zlecić przewóz rzeczy profesjonalistom?

Planując przeprowadzkę momentalnie dopada Cię migrena? Czujesz, że jest to ponad Twoje siły? Chętnie pomożemy. Jeżeli zaufasz naszemu przewozowi rzeczy i zlecisz nam realizację Twojej przeprowadzki, to my zajmiemy się wszystkim, podczas gdy Ty spokojnie odpoczniesz. Tani transport i przeprowadzki na terenie Krakowa i okolic to nasza specjalność.

Jakie przedmioty transportujemy w ramach usługi przewozu rzeczy na terenie Krakowa?

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju przedmioty możemy dla Ciebie przetransportować? My odpowiadamy – przeróżne. 

Oto przykłady rzeczy, które przewozimy:

 • Tani transport mebli to podstawa naszej oferty. Bez problemu poradzimy sobie z biurkiem, krzesłami, szafkami, stołami, meblościankami, kanapami, narożnikami, wersalkami czy też całymi kompletami wypoczynkowymi.
 • Możesz nam zaufać także w kwestii transportu AGD. Nasza firma bezpiecznie przewiezie dla Ciebie pralkę, lodówkę, kuchenkę, zamrażarkę, piekarnik, zmywarkę, okap i inne mniejsze urządzenia AGD takie, jak mikrofalówka, parowar czy frytkownica.
 • Zajmujemy się również przewozem pianin, fortepianów, stołów bilardowych oraz maszyn do gry.
 • Możemy też zrealizować dla Ciebie transport sprzętu RTV.
 • Specjalizujemy się ponadto w przewozie sprzętu biurowego, ponieważ jednym z elementów naszej oferty są przeprowadzki biur i przeprowadzki firm.
 • Bezproblemowo przetransportujemy szklane i delikatne przedmioty, jak np. lustra, porcelana czy szkło.
 • Na specjalne zlecenie możemy zorganizować transport sejfów, kas pancernych lub serwerów.
 • Przewieziemy dzieła sztuki i antyki.

transport-rzeczy

Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas przewozu rzeczy

Mając na uwadze dbałość o przewożone przedmioty, zawsze starannie zabezpieczamy je przed zniszczeniem. Nasze bogate doświadczenie w branży usług transportowych, jak i profesjonalne podejście do realizacji każdego zlecenia sprawiają, że Klienci chętnie z nami współpracują. Sprawdź nas i Ty! Planujesz przeprowadzkę? Zajmiemy się przewozem rzeczy dla Ciebie – szybko, tanio i solidnie.

Ile kosztuje przewóz rzeczy i od czego zależy cena usługi? 

Cena przewozu rzeczy ustalana jest indywidualnie z Klientem. Wpływ na nią ma m.in.:

 • odległość (skąd, dokąd);
 • objętość, waga oraz rodzaj przewożonego mienia;
 • czy potrzebna jest usługa z załadunkiem, rozładunkiem czy tylko sam transport.

Wyżej wymienione elementy składają się na podstawową wycenę, którą klient otrzymuje po przedstawieniu szczegółów. 

Masz pytanie w kwestii przewozu rzeczy? Skontaktuj się z firmą Transpec Przeprowadzki, a my wycenimy dla Ciebie usługę.

Zapytaj o cenę przewozu rzeczy w Krakowie. Z naszą firmą transportową przewóz rzeczy będzie tani!

Skontaktuj się z naszą firmą przeprowadzkową w sprawie transportu rzeczy i zapytaj o wolne terminy. Realizujemy najtańszy transport w Krakowie. Powierz nam przewóz rzeczy, a my zadbamy o szybki transport, gwarantując przy tym bezpieczeństwo przedmiotów oraz naprawdę atrakcyjny cennik usług.

Jak zlecić transport rzeczy naszej ekipie?

Zdaniem eksperta

Wystarczy, że złożysz do nas zapytanie o usługę, a otrzymasz darmową wycenę przewozu rzeczy w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług taniego transportu i przeprowadzek – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy przy przewozie rzeczy? 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzek domów, biur, firm i szeroko pojętych usług transportowych, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą usługę przewozu rzeczy w szybki, bezpieczny i bezstresowy sposób. Doświadczeni pracownicy pomogą w spakowaniu rzeczy do pojazdu i ich odpowiednim zabezpieczeniu podczas transportu, co pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek związanych, chociażby z potłuczonym szkłem. Zatrudnienie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej to również spora oszczędność pieniędzy. Trzeba się liczyć z tym, że samodzielne przewożenie rzeczy często wiąże się z koniecznością odbycia kilku kursów lub też wymaga wynajęcia dodatkowych osób do pomocy, co generuje dodatkowe koszty. 

Jak przebiega usługa przewozu rzeczy w naszej firmie?  

Nasza usługa przewozu rzeczy obejmuje:

 • dostarczenie materiałów pakowych (opcjonalnie);
 • pakowanie mienia (opcjonalnie);
 • zabezpieczenie mienia;
 • załadunek, transport, rozładunek;
 • ustawienie mebli według wskazówek klienta;
 • utylizacje niepotrzebnych przedmiotów (opcjonalnie). 

Gdzie świadczymy przewóz rzeczy?

Zasięgiem naszego działania objęty jest Kraków oraz Nowa Huta i całe województwo małopolskie – m.in. Wieliczka czy Niepołomice.

Co poza przewozem rzeczy mamy w swojej ofercie usług transportowych?

Chcesz zamówić u nas przewóz rzeczy i zastanawiasz się, jakie jeszcze inne usługi świadczymy? W ramach naszej oferty znajduje się między innymi niszczenie dokumentów, wywóz mebli, opróżnianie mieszkań i utylizacja.