Przewóz rzeczy

Do najbardziej popularnych usług transportowych, poza przeprowadzkami, należy bez wątpienia przewóz rzeczy. Usługa ta polega na bezpiecznym transporcie określonych przedmiotów z miejsca odbioru, bezpośrednio do miejsca docelowego.

Przewóz rzeczy w Krakowie tanio i solidnie – nasza oferta

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i bezproblemowym przewozie rzeczy na terenie Krakowa i okolic, podejmij współpracę z naszą firmą, która takie zlecenia wykonuje na co dzień. Przewóz rzeczy to jedna z naszych specjalizacji. Przewóz rzeczy podczas przeprowadzki to podstawa. Tego typu usługi transportowe wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm.

Dlaczego lepiej zlecić przewóz rzeczy profesjonalistom?

Planując przeprowadzkę momentalnie dopada Cię migrena? Czujesz, że jest to ponad Twoje siły? Chętnie pomożemy. Jeżeli zaufasz naszemu przewozowi rzeczy i zlecisz nam realizację Twojej przeprowadzki, to my zajmiemy się wszystkim, podczas gdy Ty spokojnie odpoczniesz. Tani transport i przeprowadzki to nasza specjalność.

Jakie przedmioty transportujemy w ramach usługi przewozu rzeczy na terenie Krakowa?

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju przedmioty możemy dla Ciebie przetransportować? My odpowiadamy – przeróżne. 

Oto przykłady rzeczy, które przewozimy:

  • Tani transport mebli to podstawa naszej oferty. Bez problemu poradzimy sobie z biurkiem, krzesłami, szafkami, stołami, meblościankami, kanapami, narożnikami, wersalkami czy też całymi kompletami wypoczynkowymi.
  • Możesz nam zaufać także w kwestii transportu AGD. Nasza firma bezpiecznie przewiezie dla Ciebie pralkę, lodówkę, kuchenkę, zamrażarkę, piekarnik, zmywarkę, okap i inne mniejsze urządzenia AGD takie, jak mikrofalówka, parowar czy frytkownica.
  • Zajmujemy się również przewozem pianin, fortepianów, stołów bilardowych oraz maszyn do gry.
  • Możemy też zrealizować dla Ciebie transport sprzętu RTV.
  • Specjalizujemy się ponadto w przewozie sprzętu biurowego, ponieważ jednym z elementów naszej oferty są przeprowadzki biur i przeprowadzki firm.
  • Bezproblemowo przetransportujemy szklane i delikatne przedmioty, jak np. lustra, porcelana czy szkło.
  • Na specjalne zlecenie możemy zorganizować transport sejfów, kas pancernych lub serwerów.
  • Przewieziemy dzieła sztuki i antyki.

transport-rzeczy

Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas przewozu rzeczy

Mając na uwadze dbałość o przewożone przedmioty, zawsze starannie zabezpieczamy je przed zniszczeniem. Nasze bogate doświadczenie w branży usług transportowych, jak i profesjonalne podejście do realizacji każdego zlecenia sprawiają, że Klienci chętnie z nami współpracują. Sprawdź nas i Ty! Planujesz przeprowadzkę? Zajmiemy się przewozem rzeczy dla Ciebie – szybko, tanio i solidnie.

Zapytaj o cenę przewozu rzeczy w Krakowie. Z nami transport będzie tani!

Skontaktuj się z naszą firmą w sprawie transportu rzeczy i zapytaj o wolne terminy. Realizujemy najtańszy transport w Krakowie. Powierz nam przewóz rzeczy, a my zadbamy o szybki transport, gwarantując przy tym bezpieczeństwo przedmiotów oraz naprawdę atrakcyjny cennik usług.

Jak zlecić transport rzeczy naszej ekipie?

Wystarczy, że złożysz do nas zapytanie o usługę, a otrzymasz darmową wycenę przewozu rzeczy w Krakowie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług taniego transportu i przeprowadzek. 

Co poza przewozem rzeczy mamy w swojej ofercie usług transportowych?

Chcesz zamówić u nas przewóz rzeczy i zastanawiasz się, jakie jeszcze inne usługi świadczymy? W ramach naszej oferty znajduje się między innymi niszczenie dokumentów, wywóz mebli, opróżnianie mieszkań i utylizacja.