Bezpieczne przeprowadzki i usługi transportowe w Krakowie podczas epidemii koronawirusa – COVID-19

Rok 2020 zaskoczył wszystkich, a obecna sytuacja epidemiologiczna wynikająca z globalnego rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-CoV-2) sprawia, że niemal każde działanie wymaga innego – jeszcze bardziej przemyślanego – podejścia.

Z jednej strony zagrożenie COVID-19 wywołało u Polaków potrzebę stabilizacji, a w rezultacie: ograniczenie migracji lokalnych i globalnych. Z drugiej strony natomiast część rodaków zmuszona została do zmiany swojej sytuacji mieszkaniowej przez obecną kondycję polskiej oraz światowej gospodarki.

Z obu tych kwestii zdajemy sobie sprawę, oferując nasze usługi transportowe i przeprowadzkowe w takim zakresie jak wcześniej, ale jednocześnie w nieco innym, jeszcze bezpieczniejszym wydaniu.

Bezpieczne przeprowadzki z Transpec w Krakowie – nasze środki ostrożności

Zlecenia realizujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Stosujemy jednak nie tylko prawnie wymagane środki ostrożności, ale także rozwiązania kierowane zdroworozsądkowym podejściem do zagrożenia. Troska o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego podczas realizacji zleceń transportowych:

  • dbamy o zakrywanie twarzy;
  • używamy jednorazowych rękawiczek;
  • regularnie dezynfekujemy: dłonie, pojazdy, sprzęt oraz inne powierzchnie;
  • stosujemy się do zasad ograniczonego kontaktu i bezpiecznego odstępu;

Gwarantujemy, że nasi pracownicy wyposażeni są w wiedzę o niebezpieczeństwach związanych z COVID-19 oraz narzędzia pracy, które skutecznie minimalizują ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Informacje dla Klientów w dobie epidemii COVID-19

Zakres naszych usług pozostaje bez zmian. Z troski o wspólne bezpieczeństwo, zwracamy się natomiast do naszych Klientów z prośbą o:

  • kontakt z biurem firmy za pośrednictwem telefonu, formularza kontaktowego lub wiadomości e-mail;
  • ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami Transpec;
  • regularne wietrzenie oraz dezynfekcję pomieszczeń przed przyjazdem naszego zespołu;
  • w miarę możliwości zadbanie o przewóz osób we własnym zakresie;
  • śledzenie informacji na temat epidemii oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.