Techniczne aspekty transportu ponadgabarytowego

Posiadasz sprzęty, przedmioty, meble, które ze względu na swoje gabaryty wymagają specjalistycznego transportu? Jeśli tak – to dobrze trafiłeś – nasza firma zajmuje się przewozem tego typu sprzętów.

Transport ponadgabarytowy to transport przedmiotów, które ze względu na swoje wymiary, ciężary, nieregularne kształty może sprawiać trudność. Najczęściej problemem jest wielkość – bowiem jak przewieźć fortepian czy stół bilardowy za pomocą zwykłego samochodu? Przewóz nietypowych przedmiotów wymaga specjalistycznego sprzętu. Niezbędny tutaj jest odpowiedni pojazd lub laweta oraz specjalne wózki, które pozwalają na sprawny i bezpieczny załadunek.

 

Przy transporcie ponadgabarytowym jak i przy transporcie standardowych wielkości, ważne jest, aby przedmioty były dobrze zabezpieczone. Niezbędne są pasy zabezpieczające i taśmy zabezpieczające przedmioty przed przemieszczaniem się podczas przeprowadzki. Istotne jest również, aby zabezpieczyć wszelkie miejsca, które są podatne na uszkodzenia – czyli narożniki, kanty, delikatne powierzchnie.

Przewóz przedmiotów ponadgabarytowych takich jak:

  • pianino,
  • maszyna do gry,
  •  stół bilardowy,
  • perkusja

z pomocą  Naszej firmy to nic strasznego!

 

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.