Cennik przeprowadzek, transportu w Krakowie

Zawsze staramy się, aby zaproponować Państwu najkorzystniejszą cenę na rynku. Koszt naszych usług zależy od wielu czynników, jednak tym najbardziej wpływającym na ostateczną cenę, jest przede wszystkim odległość pomiędzy starym a nowym lokum.

Przeprowadzki w Krakowie – od czego zależą koszty, cena usługi?

Pozostałe czynniki, które bierzemy pod uwagę podczas przygotowywania wyceny przeprowadzki studenckiejsenioraksiężymieszkań i domówtransportu mebli, czy przewozu ponadgabarytowego to:
  • ilość przewożonych rzeczy,
  • typ transportowanego mienia,
  • odległości między miejscami,
  • liczba i wielkość samochodów potrzebnych do wykonania usługi,
  • czas potrzebny do dojechania na miejsce,
  • ilość osób potrzebnych do załadunku i rozładunku,
  • czynniki dodatkowe np. ilość pięter w bloku, konieczność opłat za autostradę, parking, czas rozładunku,
  • usługi dodatkowe, takie jak: zabezpieczenie rzeczy i towarów, wywóz mebli lub mienia i ich utylizacja, magazynowanie,
  • ewentualna dokumentacja do przygotowania.

Ilość rzeczy a cena przeprowadzki

Ilość transportowanych rzeczy ma wpływ na takie aspekty usługi jak: czas niezbędny na zabezpieczenie, zapakowanie i rozładowanie mienia, liczba zaangażowanych specjalistów, typ i liczba używanych pojazdów transportowych. Z tego powodu można spodziewać się, że w przypadku większej kubatury rzeczy, cenny usług przeprowadzkowych będą wyższe.

Typ transportowanego mienia

Zdecydowana większość przeprowadzek polega na przewozie mebli, transporcie standardowych przedmiotów codziennego użytku, czy chociażby sprzętu RTV, AGD. W niektórych przypadkach zachodzi jednak potrzeba stosowania specjalnych zabezpieczeń (np. przy przewozie delikatnego fortepianu) czy zaangażowania specjalistycznej floty do transportu wielkogabarytowego. W przypadku tak indywidualnego podejścia kosztorys przeprowadzki może różnić się od standardowego przewozu dobytku.

Usługi transportowe i przeprowadzki międzymiastowe, krajowe, międzynarodowe Kraków

Odległość pomiędzy punktami załadunku i rozładunku to jeden z najważniejszych aspektów, które wpływają na cenę przeprowadzki lub transportu. W przypadku kompleksowego przewozu ładunku na większe odległości, cały proces staje się nieco bardziej skomplikowany i angażujący pod względem logistycznym, a ostateczny koszt usługi – wyższy.Jesteśmy w stanie zrealizować transport na każdą odległość, bez względu na przejechane kilometry.

Dodatkowe czynniki wpływające na ceny usług przeprowadzkowych

Każda przeprowadzka jest inna, dlatego aby poznać dokładną cenę, niezbędne będzie przekazanie dokładnych informacji o oczekiwaniach klienta naszemu specjaliście. Wśród czynników, które mogą podnieść cenę usługi, wymienić można: brak windy i wysokie piętro czy koszty ponoszone przez firmę przeprowadzkową podczas świadczenia usługi. Zapewniamy usługi dostosowane do każdego klienta.

Usługi oferowane przez firmę, które możemy zaproponować przy okazji transportu

Proponujemy dodatkowo płatne usługi, które możemy zaoferować przed lub po przewozie mienia. Możemy wśród nich wymienić: magazynowanie ładunku, specjalistyczne zabezpieczanie, wywóz mebli i gratów, ich utylizacja, niszczenie dokumentów. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze ceny usług dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Jak poznać koszt przeprowadzki na terenie Krakowa? Indywidualna wycena

Każdorazowo nasi pracownicy dokonują fachowej wyceny i kalkulacji kosztów, która nawet w wypadku nieskorzystania z naszej usługi jest BEZPŁATNA.Zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, wysłanie sms lub telefon do nas. To pozwoli nam zebrać niezbędne informacje i niezwłocznie przygotować wycenę usługi.Nie wahaj się – skorzystaj z najtańszych i bezpiecznych usług transportowych w Krakowie i okolicy!