Transport szafy, komody i biurka

Kiedy dowiadujesz się, że czeka Ciebie przeprowadzka zazwyczaj przeraża Cię myśl o tym ile trzeba zrobić, zorganizować. Przeprowadzka to nie tylko transport mebli, ale całe przedsięwzięcie organizacyjne – trzeba pamiętać o tym, żeby zmienić adres we wszelkich instytucjach, urzędach, zakończyć umowy z dostawcami (gaz, prąd, media),  zrezygnować z ewentualnych prenumerat. Zastanawiasz się jak spakować wszystkie meble, rzecz?  Jak je zabezpieczyć, potem przewieźć?

Korzystając z usług fachowców specjalizujących się w transporcie mebli masz pewność, ze Twoja szafa, komoda czy biurko zostaną odpowiednio zabezpieczone, szybko i sprawnie przewiezione do Twojego nowego mieszkania. Pamiętaj aby wcześniej poinformować wybraną firmę o wymiarach mebli – pozwoli to na bardzo dobre przygotowanie do przewozu. Jeśli jednak zamierzasz zająć się transportem na własną rękę, oto kilka rad dotyczących przewozu między innymi szafy czy komody:

 

  • pamiętaj aby zakupić materiały niezbędne do zabezpieczenia mebli: folia bąbelkowa, folia strech, taśma, kartony,
    papier pakowy
  • dobrze zabezpiecz elementy, które są bardziej podatne na uszkodzenia: kanty i narożniki
  • owiń meble folią bąbelkową, pomagając sobie taśmą, następnie użyj papieru

 

Do przetransportowania biurka, szafy czy komody warto użyć specjalnej palety, która ułatwi wniesienie mebli do samochodu.

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.