Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic Kraków i okolice

Twoje stare mieszkanie jest pełne niepotrzebnych rzeczy i sprzętów? Nie wiesz co z nimi zrobić? Jak się ich pozbyć? Chcesz wyczyścić mieszkanie po poprzednich lokatorach? A może po prostu przeprowadzasz się do nowego lokum i już nie potrzebujesz większości swoich rzeczy? Zapoznaj się z usługą opróżniania mieszkań w Krakowie. 

Opróżnianie mieszkań w Krakowie – dla kogo ta usługa?

Oferujemy usługę, która rozwiąże twój problem – specjalnie dla Ciebie oferujemy opróżnianie mieszkań połączone z wywozem mebli oraz utylizacją starych i niepotrzebnych sprzętów. Nasza firma transportowa pomoże szybko i solidnie pozbyć się zbędnych rzeczy, które już nikomu się nie przydadzą. Opróżnianie domów i mieszkań zainteresuje każdą osobę, która posiada w swoim lokum całe mnóstwo gratów, mebli i sprzętów, których już nie potrzebuje.

Likwidacja mieszkań w Krakowie – nasza oferta

Zastanawiasz się, na czym polega usługa likwidacji mieszkań? To po prostu całkowite oczyszczenie lokum (domu lub mieszkania) z wszelkich niepotrzebnych mebli i sprzętów po to, by mogli tam zamieszkać nowi mieszkańcy. Likwidacja mieszkań lub inaczej opróżnienie mieszkania może być też związane z przeprowadzką do nowego miejsca. W skrajnych przypadkach mowa również o sytuacjach eksmisji. 

Co wykonujemy w ramach opróżniania mieszkań?

Wywieziemy wszystko, co zalega w mieszkaniu, piwnicy,  na strychu, w garażu, w budynku gospodarczym, czy spiżarni, tak aby mogli się Państwo cieszyć wolnym miejscem i nie musieli przejmować się co zrobić ze starymi rzeczami. W skrócie: opróżnimy mieszkanie kompleksowo. Zabierzemy niepotrzebne przedmioty, graty, sprzęty, wywieziemy meble, a wszelkie stare sprzęty poddamy utylizacji.

Jakich przedmiotów można pozbyć się poprzez profesjonalne opróżnianie mieszkania?

Oto lista podstawowych przedmiotów i sprzętów, które zlikwidujemy dla Ciebie realizując opróżnianie bądź likwidację mieszkania:

  • stare meble, stoły, biurka, krzesła
  • szafy,
  • regały, meblościanki, kanapy, fotele, wersalki
  • także sprzęt AGD,
  • komputery, drukarki, skanery,
  • stare sprzęty RTV
  • wszystko co zalega w Państwa domu

Nasi pracownicy pomogą zapakować i załadować wszystko w kartony i pudła, a następnie przetransportują je do miejsca utylizacji.

Gdzie wywożone są sprzęty po opróżnianiu domu lub mieszkania?

Posiadamy umowy z wysypiskami śmieci na terenie Krakowa, które umożliwiają nam legalny wywóz zużytych już sprzętów.

Z nami będziesz miał pewność, że twój sprzęt nie wyląduje na dzikim wysypisku śmieci, tylko w miejscu do tego przeznaczonym.

Opróżnianie piwnic w Krakowie – co obejmuje ta usługa?

Zdaniem eksperta

W każdej piwnicy znajduje się szereg nikomu niepotrzebnych rzeczy, wymagających likwidacji. Realizujemy czyszczenie i sprzątanie piwnic z wszelkich gratów. Oferujemy wywóz starych i zbędnych staroci, które zalegają w piwnicy. Często w piwnicach przetrzymywane są zużyte rowery, stare narzędzia czy resztki materiałów budowlanych. Tego typu śmieci również zostaną przez nas wywiezione w ramach opróżniania piwnicy na terenie Krakowa i okolic – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Opróżnianie strychów w Krakowie – dlaczego warto?

Strych, podobnie jak piwnica, potrafi kryć w swoim wnętrzu wiele całkowicie zbędnych przedmiotów, a nawet poremontowego gruzu. Opróżnianie strychów to także nasza specjalność. Skutecznie opróżnimy każdy strych według potrzeby naszych Klientów. Zlikwidujemy odpady budowlane, złom, makulaturę, stare części samochodowe, gruz i inne niepotrzebne śmieci – strych zostanie całkowicie wysprzątany z przestarzałych rzeczy.

Cennik opróżniania mieszkań w Krakowie – zapytaj o bezpłatną wycenę

Aby otrzymać bezpłatną wycenę opróżniania mieszkania, strychu lub piwnicy w Krakowie prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

Opróżnianie mieszkań, domów,  piwnic, strychów w Krakowie w atrakcyjnej cenie? Z nami to łatwizna!