Niszczenie dokumentów Kraków i okolice

Jak profesjonalnie pozbyć się niepotrzebnych dokumentów, które zajmują cenne miejsce?

Jak sprawić aby nie dostały się w niepowołane ręce?

Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie ze stertą zbędnych dokumentów – dobrze trafiłeś – jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną utylizacją i niszczeniem dokumentów! Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie usługę niszczenia dokumentacji.

Zamów usługę utylizacji dokumentów w Krakowie 

Dbając o Państwa prywatność nasza firma oferuje usługę, która polega na fachowym niszczeniu dokumentów wszelkiego rodzaju.

Jakie dokumenty niszczymy?

Zajmujemy się utylizacją (niszczeniem) następujących rodzajów dokumentów:

  • pism urzędowych, bankowych w formie papierowej,
  • danych znajdujących się na pendrive, płytach CD, DVD, dyskietkach itp,
  • kart płatniczych

Realizacja niszczenia dokumentów na terenie Krakowa

Zapewniamy odbiór dokumentów, które najpierw plombujemy w workach a potem transportujemy i niszczymy za pomocą niszczarki przemysłowej.

Gwarantujemy bezpieczne niszczenie dokumentów

Zapewniamy gwarancję prywatności – Państwa dokumenty nie znajdą się w posiadaniu osób trzecich, nie wpadną w niepowołane ręce, nie trafią na wysypisko śmieci gdzie mogłyby zostać przez kogoś znalezione.

Dokumenty zostaną całkowicie zniszczone i nie będą mogły zostać odtworzone! Usługę często wykonujemy przy okazji przeprowadzek biur lub przeprowadzek firm.

Jak przebiega proces niszczenia dokumentów?

Cała procedura niszczenia dokumentów przebiega szybko i sprawnie. Umawiamy się z Klientem na określony termin i odbieramy od niego dokumenty, które należy poddać zniszczeniu. Na miejscu nasi pracownicy odpowiednio pakują i zabezpieczają makulaturę, po czym zabierają je do utylizacji. Proces niszczenia dokumentów zawierających dane osobowe zapewnia ich trwałe zniszczenie bez możliwości odtworzenia.

Dlaczego warto skorzystać z usługi utylizacji dokumentów?

Skorzystanie z usługi niszczenia dokumentów to, oprócz bezpieczeństwa danych, również oszczędność czasu.  W procesie niszczenia dokumentów konieczna jest gwarancja ich utylizacji zgodnie z wymogami wskazanymi w przepisach prawa. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza podczas przeprowadzek firm, gdzie przechowywane są różnego rodzaju dokumenty przeznaczone do utylizacji. Pracownicy nie tracą w ten sposób swojego cennego czasu na obsługiwanie niewielkich niszczarek do dokumentów, które z reguły nie są przystosowane do niszczenia dużej ilości makulatury. Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy staje się gwarantem profesjonalnie i kompleksowo wykonanej usługi niszczenia dokumentów. 

Niszczenie dokumentów w Krakowie – cennik

Usługa utylizacji dokumentów wyceniana jest indywidualnie na podstawie wagi oraz rodzaju dokumentów przeznaczonych do usunięcia. W celu poznania cennika zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego. 

Gdzie, oprócz Krakowa, świadczymy usługi niszczenia dokumentów? 

Zdaniem eksperta

Swoje usługi utylizacji i niszczenia dokumentów kierujemy do mieszkańców i przedsiębiorców z Krakowa i Nowej Huty oraz okolicznych miejscowości w obrębie województwa małopolskiego, takich jak Niepołomice, Wieliczka, Myślenice, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś, Michałowice, Skawina, Świątniki Górne, Zielonki, Zabierzów, Bochnia.  Na specjalne życzenie naszych klientów wykonujemy również przeprowadzki międzynarodowe.

Jakie inne usługi, poza niszczeniem dokumentów, świadczymy w Krakowie? 

W zakres naszych usług wchodzą kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej. Zajmiemy się przewozem rzeczy, wywozem mebli, opróżnianiem mieszkań, strychów, piwnic, transportem sprzętu AGD oraz RTV oraz bezpiecznym przewozem rzeczy delikatnych i wielkogabarytowych, takich jak pianina. Tanie przeprowadzki w Krakowie to nasza specjalność