Opinie o naszej firmie przeprowadzkowej

Na rynku przeprowadzek działamy od ponad 20 lat. Przez ten czas z naszych usług skorzystało wiele znanych i mniej znanych firm oraz instytucji, a także niezliczona liczba osób prywatnych. Nasze przeprowadzki na terenie Krakowa i okolic cieszą się sporym zainteresowaniem, czego owocem jest to, że możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami.

Poniżej prezentujemy kilka spośród wszystkich naszych referencji. Zapraszamy do lektury!

Opinie osób prywatnych

Niezwykle cenimy sobie wszelkie uwagi, opinie i sugestie, które mają dla nas nasi klienci – również ci, którzy korzystają z naszych usług transportowych wyłącznie w celach prywatnych.

Sprawdź, co mówią o nas osoby, które zdecydowały się na współpracę z naszą firmą:

Opinie o naszych przeprowadzkach od klientów nie tylko z Krakowa

Firma TranSpec zapewniła przeprowadzkę naszego mieszkania do długo wyczekiwanego domku w podkrakowskich Branicach. Ekipa Pana Arnolda zapakowała cały nasz dobytek w kartony i pudła, zabezpieczyła wszystko należycie oraz przewiozła na miejsce. Serdecznie dziękujemy i polecamy – nic nie zginęło, nic nie uległo zniszczeniu. Naprawdę fachowa obsługa.

– Halina z Branic

TranSpec zapewnił przewóz naszych nowych mebli z Ikea. Chłopaki przewieźli wszystko, a następnie wynieśli aż na 5 piętro naszego bloku. Wszystko na czas i w przyzwoitej cenie.

– Nowakowie – Nowa Huta

Firma przeprowadzkikrk.pl przywiozła nowe pianino naszej córki. Na początku baliśmy się, że coś tak wielkiego jak pianino uda się wogóle bez otarć i zadrapań przewieść na drugi koniec miasta. Dobrze zabezpieczone linami pianino przejechało do naszego domu na Ruczaju. Polecamy firmę.

– Krystyna, Ruczaj

Dziękujemy firmie TranSpec za fachowe przewiezienie naszych rzeczy z Krakowa do Gdańska. Wszystko odbyło się jak najbardziej OK. Firma godna polecenia.

– Tadeusz, Gdańsk Wrzeszcz

Przeprowadziliśmy także wiele firm oraz instytucji z Krakowa i okolic – zapytaj o referencje!

Zapewniamy profesjonalizm, którego szukają, i który oczekują małopolskie firmy. Nasza oferta skierowana jest także do instytucji i przedsiębiorstw, wśród których naszymi klientami byli między innymi:

  • Bank Zachodni WBK,
  • Orange,
  • Łodzińscy – jubiler,
  • Telewizja TVN,
  • Agencja ochorny Security,
  • Biprostal SA.

Razem odnieśliśmy sukces. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda tego rodzaju współpraca? Napisz lub zadzwoń i poznaj referencje na temat naszych usług przeprowadzkowych.

Chcesz poznać więcej opinii na temat naszych przeprowadzek?

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zobacz także opinie naszych klientów na innych stronach: tutaj bądź tutaj

 

… lub po prostu skontaktuj się z nami i samodzielnie wyrób sobie opinię na temat naszej firmy transportowej! Zadbamy o to, by była ona wyłącznie pozytywna, a sama przeprowadzka pozostała miłym wspomnieniem.