Transport sprzętu AGD i RTV Kraków i okolice

Przeprowadzki zawsze kojarzą się z przewozem dużej ilości pakunków, mebli i bibelotów zabezpieczonych papierem. Jednak to nie wszystko, o przewozie sprzętu AGD i RTV mówi się dużo rzadziej, jednak warto wspomnieć i o nim. Wiele osób przenosi się wraz ze swoim dobytkiem, włączając w to zakupiony przez siebie sprzęt. My stajemy na wysokości zadania i staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom. Szczególnie tym przewozowym.

Transport i przewóz AGD i RTV w Krakowie

Transport sprzętu AGD w Krakowie – jak zorganizować?

Jak wygląda transport mebli i sprzętu AGD w Krakowie i dlaczego czasami bywa tak skomplikowany, że niektórzy decydują się na korzystanie tylko z urządzeń znajdujących się w wynajętym przez siebie mieszkaniu? Główną przeszkodą są jego gabaryty. Lodówka i kuchenka mogą zajmować sporo miejsca, co utrudnia ich przenoszenie pomiędzy mieszkaniami, a w efekcie transport.

W tym celu warto mieć w zanadrzu specjalne maty amortyzacyjne oraz pasy zabezpieczające. Ułatwią one transport mebli i sprzętu, jednak są wydatkiem, który może przerosnąć właścicieli urządzeń, szczególnie jeśli ich koszt ma być jednorazowy – przecież nie przeprowadzamy się kilka razy do roku. Z tego powodu zawsze używamy ich podczas przeprowadzki, niezależnie od budżetu klienta.

Transport sprzętu RTV – łatwiejszy niż AGD?

Wydawałoby by się, że transport sprzętu RTV będzie o wiele łatwiejszy niż AGD. Jest to mylne wrażenie, z jakim często spotykamy się u klientów. Urządzenia elektroniczne są o wiele bardziej wrażliwe na wstrząsy. Ponadto najczęściej przewożone RTV – telewizory, posiadają matrycę, którą łatwo zarysować. Z tego względu potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie. Idealne by było pudło po telewizorze, jednak zajmuje ono sporo miejsca i zazwyczaj bywa wyrzucane zaraz po zakupie.

Przewóz sprzętu RTV i AGD – właściwe planowanie

Usługi transportowe i transport sprzętu AGD w Krakowie należy właściwie zorganizować, tylko wtedy nie będzie on zaskoczeniem. Przed podjęciem się zlecenia zawsze sporządzamy z klientami dokładny plan, co będzie przewożone. Jeśli zostaniemy wcześniej poinformowani, że na miejscu będzie czekała na nas lodówka, to przygotujemy się do transportu inaczej. W niektórych przypadkach wybierzemy nieco większy samochód, który pozwoli przewozić sprzęt RTV i AGD we właściwej pozycji.

Przewozem jakich sprzętów AGD i RTV się zajmujemy?

Przewieziemy praktycznie każdy sprzęt AGD i RTV. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas poprawnie obchodzić się z urządzeniami kuchennymi, jak i elektroniką. Posiadamy też specjalne gadżety, które ułatwią nam właściwe zabezpieczenie przedmiotów. Bez problemu przewieziemy w swoich samochodach następujący sprzęt AGD oraz RTV:

 • lodówki;
 • zamrażarki;
 • pralki;
 • zmywarki;
 • okapy kuchenne;
 • kuchenki;
 • piekarniki;
 • małe AGD – tostery, mikrofalówki, roboty kuchenne, frytkownice;
 • telewizory;
 • kina domowe;
 • konsole do gier;
 • komputery;
 • zestawy nagłaśniające.

Przeprowadzka w Krakowie ze sprzętem AGD i RTV

Zdaniem eksperta

Większość klientów podczas przeprowadzki domu lub mieszkania decyduje się zabrać ze sobą sprzęt, jednak trafiają się też tacy, którzy zamierzają wymienić go na nowy. W takich sytuacjach oferujemy usługi opróżniania mieszkań i utylizacji zbędnych rzeczy. Nasza firma przeprowadzkowa wyczyści mieszkanie ze wszystkich pozostawionych przedmiotów, a następnie zajmie się wywozem mebli i sprzętów w odpowiednie miejsce, wedle panujących w mieście przepisów – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Oprócz utylizacji sprzętu oferujemy także niszczenie dokumentów, których nie trzeba już dłużej przechowywać. Najczęściej właśnie podczas przeprowadzki okazuje się, jak wiele z nich nie jest już nam potrzebnych – stare faktury, paragony, ulotki – w zakamarkach biurek z pewnością znajdziemy tego dużo. Niszczenie dokumentów jest usługą często zamawianą podczas przeprowadzek firm i biur.

Przewóz sprzętu AGD i RTV w Krakowie – na tym znamy się najlepiej

Przeprowadzki w Małopolsce, a szczególnie w Krakowie, to coś, w czym się specjalizujemy. Miasto znamy jak własną kieszeń, dlatego zawsze jesteśmy w stanie zaoferować komfortowe rozwiązanie dla każdego. Wybór najkrótszych tras znacznie obniża koszta przeprowadzki, co warto mieć na uwadze, szukając interesującej nas oferty.

Co oprócz odległości wpływa na cenę transportu w Krakowie sprzętu RTV i AGD? Poza oszacowaniem kilometrów potrzebne będzie jeszcze sporządzenie planu, w którym zawrzemy potencjalną ilość przewożonych rzeczy – to wpływ na wielkość wybranego samochodu. Ponadto wielkość załadunku wpływa na ilość osób potrzebnych do wykonania usługi transportowej. Warto wiedzieć, że opłaty za autostradę i parking ponosi klient.

Ile kosztuje transport sprzętu AGD/RTV?

Cena transportu RTV/AGD ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od takich czynników, jak odległość do pokonania, ilość przewożonych sprzętów i ich gabaryty, sposób zabezpieczenia mienia, zakres montażu i demontażu. W celu indywidualnej wyceny, zapraszamy do kontaktu

Dlaczego warto powierzyć transport AGD i RTV profesjonalistom? 

Powierzenie transportu sprzętu AGD i RTV profesjonalistom to gwarancja, że przewożone mienie trafi bezpiecznie pod wskazany adres. Dokładamy wszelkich starań, aby transportowane rzeczy zostały przewiezione w nienaruszonym stanie, jak również dbamy o to, by zostały one należycie zabezpieczone i spakowane. 

Jak wygląda przewóz rzeczy RTV i AGD?

Transport sprzetu AGD i RTV to nie tylko przewiezienie rzeczy z miejsca na miejsce. Zamawiając usługę transportu AGD/RTV na terenie Krakowa i okolic, nasi Klienci mogą dodatkowo skorzystać z oferty transportu z wniesieniem. Nasi pracownicy mogą zająć się pakowaniem, załadunkiem, zabezpieczaniem, rozładunkiem, wyniesieniem z/do mieszkania. Stawiamy na kompleksowość usług. 

Gdzie świadczymy usługi transportowe w tym transport sprzętu AGD i RTV?

Swoje usługi świadczymy na terenie całej Małopolski. Nasi klienci pochodzą z Krakowa, Nowej Huty, Wieliczki i Niepołomic.

Skonsultuj się z nami w sprawie przewozu AGD i RTV

Zaufane przeprowadzki w Krakowie to brak ryzyka niepowodzenia. Dzięki sprawdzonemu przewoźnikowi wszyscy mogą być bezpieczni o swój dobytek – zawsze zostanie w całości i bezpiecznie dostarczony we wskazany adres. Warto skorzystać z możliwości kontaktu w sprawie darmowej konsultacji. Nawet po sporządzeniu wstępnego planu i dokładnej oferty mogą Państwo się wycofać i zrezygnować z propozycji.

Warto wiedzieć, że zawsze ubezpieczamy przewożony towar, co sprawia, że nikt nie poniesie kosztów nieszczęśliwego wypadku.

A co w przypadku, gdy nie ma się jeszcze na oku nowego lokalu, a nadszedł dzień przeprowadzki? W takich sytuacjach oferujemy możliwość magazynowania mienia. Pozwala to na przechowanie dobytku do czasu, aż będzie można przewieźć go w bezpieczne miejsce.