Przeprowadzki Międzynarodowe

Nasza firma przeprowadzkowa TranSpec oferuje usługi z zakresu transportu, magazynowania i utylizacji, wywozu mebli, a przede wszystkim świadczy usługi związane z przeprowadzkami.

Wyżej wymieniona oferta skierowana jest głównie dla województwa małopolskiego, ale nasze usługi są dostępne również w innych rejonach Polski i co ważne, coraz częściej w innych krajach. Państwa, które odwiedzili nasi fachowcy to między innymi:

  • Wielka Brytania
  • Czechy
  • Słowacja
  • Niemcy
  • Austria

Zdaniem eksperta

Z chęcią powrócimy do powyższych krajów bądź też odwiedzimy nowe. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do opuszczenia granic Polski. Nasze samochody posiadają zabezpieczenia i mocowania pozwalające na długą podróż. Meble i sprzęty są zawsze odpowiednio opakowane, tak aby nie odniosły żadnych uszkodzeń. Posiadamy niezbędne materiały, takie jak folie, kartony, pudła, opakowania, maty okrywające – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi poza granicami kraju. Oferujemy bezpłatną wycenę, która nie zobowiązuje do podjęcia współpracy.

Bezpłatna wycena przeprowadzki międzynarodowej

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.