Przeprowadzki Domów

Zmieniasz miejsce zamieszkania? Przeprowadzasz się ze starego domu do nowego? Zamieniasz dom na mieszkanie?

Pomożemy Ci !

Jedną z wielu usług, które oferuje nasza doświadczona firma jest przeprowadzka domu. Zdajemy sobie sprawę, że spakowanie i przetransportowanie praktycznie całego dorobku rodziny jest bardzo trudne, ale naszą pomocą na pewno będzie o wiele przyjemniejsze, sprawniejsze i mniej uciążliwe!

Przeprowadziliśmy już wiele domów i faktem jest, że nasi dotychczasowi klienci bardzo chwalili sobie tę usługę. Przyznają, że zaoszczędziła ona im wiele cennego czasu, jak i nerwów.  W dzisiejszych czasach kiedy każdy jest zajęty pracą i ceni każdą wolną chwilę warto zasięgnąć pomocy u specjalistów.

Zazwyczaj domy składają się z wielu pomieszczeń, piwnicy, garażu, ogrodu, poddasza – znajduje się tam mnóstwo przedmiotów zbędnych jak i niezbędnych. Nasi fachowcy zajmą się każdym pomieszczeniem i sprawią, że w mgnieniu oka wszelkie meble i sprzęty znajdą się w Państwa nowym miejscu zamieszkania.

Bezpłatna wycena przeprowadzki domu

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

Sprawnie i rzetelnie przeprowadzimy Twój dom!