Przeprowadzki domów

Przeprowadzki domów bywają trudnym przedsięwzięciem. Duża ilość rzeczy do przeniesienia, nagromadzony przez lata sprzęt AGD i RTV, talerze, delikatna porcelana. To wszystko jest problematyczne do spakowania, a co dopiero przewiezienia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak uciążliwa może być przeprowadzka całego dobytku w kilka dni, dlatego specjalnie na tę okoliczność mamy przygotowany plan działania, dzięki któremu odciążymy z najtrudniejszych prac i planowania.

Przeprowadzka domu w Krakowie

Przeprowadzki domów w Krakowie

Najczęściej zdarza się nam realizować przeprowadzki w Krakowie, Małopolsce i okolicach, dlatego miasto znamy jak własną kieszeń i żadne przedsięwzięcie logistyczne nie będzie dla nas wyzwaniem.

Przeprowadzki domów w Krakowie możemy zaplanować już od samego początku. Podpowiemy, jak działać krok po kroku i będziemy służyć radą do samego końca. Nasza zgrana ekipa zapewnia klientom troskliwą opiekę i z takim samym podejściem pomaga w przewożeniu dobytku i w jego pakowaniu.

Przeprowadzka do nowego domu na terenie Krakowa

Dobytek powoli przestaje mieścić się w mieszkaniu i rozważasz zakup domu w okolicach Krakowa? W takim przypadku zawsze służymy pomocą, aby przeprowadzka odbyła się bezproblemowo. Pomożemy zaplanować przenosiny do nowego lokalu i doradzimy, jak spakować cały dobytek.

Nasze działania są kompleksowe, co oznacza, że żadna przeprowadzka nie będzie dla nas wyzwaniem. Ponadto z naszą pomocą stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania zostanie zmniejszony do minimum, a Ty skupisz się na sprawach ważniejszych niż przewóz mienia.

Ekspresowe przeprowadzki domów – kompleksowo w 24h

Doskonale wiemy, że czasami przeprowadzka bywa przykrą koniecznością, którą trzeba rozpocząć w jak najkrótszym czasie. Szybkie planowanie pozwala skrócić czas transportu do minimum i rozpocząć go jeszcze tego samego dnia. Tutaj najważniejsza jest współpraca, a nasza ekipa potrafi się doskonale zorganizować. Realizujemy nie tylko przeprowadzki domów, ale także przeprowadzki mieszkań.

Transport mebli i sprzętów AGD, RTV podczas przeprowadzek domów

Przeprowadzki domów to nie tylko przewiezienie mebli i różnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. To także transport sprzętów AGD i RTV, które mają o wiele większe gabaryty i wymagają specjalnego zabezpieczenia.

Zdaniem eksperta

Nasi fachowcy potrafią sobie poradzić i z takim wyzwaniem. W krótkim czasie pomogą zabezpieczyć urządzenia, a także w odpowiedni sposób przenieść je na samochód i przetransportować do nowego domu. Z nami nie musisz obawiać się uszkodzenia mienia. Co ważniejsze,do każdego zlecenia dodajemy polisę ubezpieczeniową, która ogranicza ryzyko związane z wypadkami losowymi – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Przeprowadzka domu od A do Z, wraz z utylizacją niepotrzebnych rzeczy

Co w sytuacji, kiedy przeprowadzka wymaga dodatkowych rozwiązań? Jeśli nie możesz pozwolić sobie na przewiezienie wszystkiego za jednym razem, a nie masz gdzie przechować swoich rzeczy, to chętnie weźmiemy je pod swoje skrzydła i udostępnimy magazyn. Przechowywanie i magazynowanie rzeczy to jedna z naszych usług, która świetnie uzupełnia działania związane z przeprowadzką.
Ponadto pomożemy też pozbyć się niechcianych przedmiotów poprzez wywóz mebli. Bez problemu dokonamy zniszczenia dokumentów czy podejmiemy się utylizacji mebli lub innych niepotrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego. Naszą specjalnością jest również opróżnianie mieszkań, strychów i piwnic.

Przeprowadzki domów i zakup nowych mebli

Jeśli planujesz rozpoczęcie nowego etapu w życiu i symbolem tego jest zakup nowych mebli, to chętnie w tym pomożemy. Wystarczy się z nami umówić, a podjedziemy pod wskazany sklep odpowiednim samochodem i przejmiemy od Ciebie zakupione produkty. Następnie przetransportujemy je w odpowiednie miejsce i rozładujemy.

Przewozimy nie tylko meble, ale również te bardziej delikatne sprzęty AGD i RTV. Po skończonej pracy chętnie doradzimy, w jaki sposób odpowiednio wypakować produkty, aby te nie uszkodziły się na ostatnim etapie podróży.

Przeprowadzki domów w Krakowie – gdzie możesz na nas liczyć?

Nasze usługi mamy okazję realizować w całej Polsce, jednak naszym głównym miejscem pracy jest Kraków i jego okolice. Organizujemy przeprowadzki w Krakowie, Niepołomicach, Nowej Hucie i w Wieliczce.

Ponadto na życzenie klienta, dojedziemy w każde miejsce wskazane na mapie. Mieliśmy okazję realizować przeprowadzki krajowe oraz przeprowadzki międzynarodowe z Krakowa do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Austrii. Żadne wyzwanie nie jest nam straszne, a każdy pomysł dokładnie z Wami omówimy, czym zapewnimy obu stronom spokój na czas podróży.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie przeprowadzki domu w Krakowie

Dalej masz wątpliwości? Zadzwoń i poproś o szczegółową wycenę usługi. Dzięki temu nie dojdzie do niedomówień, a każda przeprowadzka, niezależnie od jej rozmiarów, przebiegnie bez przeszkód i w spokoju. Wycena do niczego nie obliguje i w każdej chwili można wycofać się z proponowanej oferty – jej celem jest tylko dokładne oszacowanie ceny usługi przeprowadzki. Z nami przeniesiesz się bez niedomówień, wszystko będzie dokładnie wyszczególnione w ofercie.

Przeprowadzka w Krakowie jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna. Ustal szczegóły i sprawdź, jak profesjonalnie przewozi się cały dobytek z domu do domu. Nie wiesz, o co zapytać? Powiedz, czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą.