Jak zrobić kompleksową przeprowadzkę?

W najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę? Zmieniasz miejsce zamieszkania? Przeraża Cię wizja pudeł, kartonów, śmieci? Co zrobić, aby wszystko poszło szybko i sprawnie? Przedstawiamy kilka rad i pomysłów, które z pewnością ułatwią to ważne i pracochłonne wydarzenie w Twoim życiu.

Krok 1:

Plan działania – ważne jest, aby zaplanować czynności, które trzeba wykonać przed i w trakcie przeprowadzki. Przydaje się tutaj lista zadań spisana na kartce. Trzeba pamiętać, że przeprowadzka to nie tylko transport mienia, ale również rozwiązanie umów z dostawcami (prąd, media etc.). Warto zorientować się wcześniej ile trwa okres wypowiedzenia, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Kolejną ważną rzeczą jest poinformowanie wszelkich urzędów, banków o zmianie adresu do korespondencji oraz rezygnacja z ewentualnych prenumerat.

Krok 2:                                                                                                                                              

Pakowanie – Latwiej jest, gdy znamy ostateczny termin przeprowadzki, możemy bowiem wcześniej zająć się 
pakowaniem naszego mienia.
Przyda się tutaj z pewnością: spora ilość kartonów, pudeł, o które możemy poprosić w sklepie na osiedlu, duże worki na śmieci, taśma, sznurek, marker. Warto wcześniej zacząć się pakować, aby przeprowadzka nie stała się udręką, ale dobrą okazją do posegregowania i wyrzucenia rzeczy, które nie są nam potrzebne – nie warto zabierać ze sobą wszystkiego. Pamiętajmy żeby podpisywać wypełnione kartony – przyda się to przy rozpakowywaniu.

Krok 3:

Profesjonalna pomoc – może okazać się naprawdę bardzo pożyteczna. Specjalistyczne firmy zajmujące się transportem mienia pomogą szybko i sprawnie zorganizować przeprowadzkę. Posiadają samochody przystosowane praktycznie do najbardziej wymagającego klienta. Nasza firma zapewni Państwu bezpieczny transport mienia  bez względu na gabaryty oraz miejsce docelowe. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy.

 

Transpec Życzy Udanej przeprowadzki!

 Chcesz powierzyć ją nam? Bezpłatna wycena w 24 godziny! 

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.