Bezpieczny przewóz mienia – kluczowe kwestie

Przygotowując się do przeprowadzki warto dużo wcześniej pomyśleć o sposobie przewozu mienia. To w jaki sposób zostaną przetransportowane nasze meble i w jaki sposób zostaną zabezpieczone ma duże znaczenie – od tego bowiem zależy ich stan. Wybór odpowiedniego transportu oraz odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów to kwestia kluczowa przeprowadzki.

Najważniejsze jest to, aby meble zostały przez nas dobrze zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wiadomo, że mimo ogromnych starań zawsze może wydarzyć się nieszczęśliwy wypadek losowy – w razie czego lepiej być przygotowanym do wszystkiego.

Przed transportem mebli trzeba zaopatrzyć się w materiały i opakowania niezbędne do przewozu mienia, takie jak: bawełniany pasy zabezpieczające, które chronią meble przed przemieszczaniem się podczas jazdy, koce do ochrony mebli, ewentualnie materiał tłumiący wstrząsy i izolujący meble od ścian pojazdu. Pozostałe potrzebne materiały to: folie różnego typu (bąbelkowa i strech), papier pakowy czy gazetowy, taśma klejąca, kartony, pudełka.

Warto skorzystać z usług specjalistycznej firmy przeprowadzkowej, bowiem nie musimy się wtedy martwić o odpowiednie zabezpieczenie naszego mienia – zajmie się tym wybrana firma!

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.