Transport rzeczy szklanych takich jak akwarium, lustra czy żyrandole

Delikatne, szklane przedmioty takie jak lustra, akwarium, zestawy obiadowe czy żyrandole mogą bardzo łatwo ulec zniszczeniu podczas przeprowadzki. Należy je wyjątkowo dobrze i starannie zabezpieczyć. Niezbędne do tego będą takie materiały jak: folia bąbelkowa, folia ochronna, folia strech, papier pakowy, taśmy czy też ręczniki.

Lustra

Aby uchronić lustro przed pęknięciem i porysowaniem, należy dobrze zawinąć folią bąbelkową, najlepiej  wielowarstwowo, następnie owinąć taśmą i podpisać „uwaga szkło!”.

Szklanki, kieliszki

Te przedmioty najlepiej owinąć papierem pakowym i włożyć do kartonu, zwracając uwagę na to żeby nie było luzu pomiędzy nimi.

Lampy, żyrandole

Przedmioty takie jak lampy czy żyrandole często mają nieregularne kształty. Najlepiej zabezpieczyć je papierem pakowym czy ręcznikami i podobnie jak szklanki włożyć do kartonu.

 

Jeśli korzystamy z usług firmy transportowej to mamy jeden problem z głowy – nie musimy się martwić o odpowiednią wielkość pudełka, by pomieścić rzeczy. Firmy przeprowadzkowe posiadają kartony o różnych rozmiarach, przystosowane do nawet najbardziej wymagających przedmiotów.

Przewieź to z nami! Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.