Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe

Przeprowadzka może stanowić wyzwanie, niezależnie od stopnia zaangażowania. Jednak czy jest coś gorszego niż przeprowadzka? Uważamy, że jest – przeprowadzka krajowa do innego miasta. Jednak z nami nie musicie obawiać się jej organizacji. Wystarczy chwila na odpowiednie pakowanie, kolejne dwie na przewóz oraz wypakowanie i już można cieszyć się spokojem w nowym miejscu.

Przeprowadzki krajowe i międzymiastowe z Krakowa

Przeprowadzka krajowa z Krakowa – jak zacząć?

Każda przeprowadzka krajowa zaczyna się od ustalenia szczegółów i organizacji. Nie inaczej jest z naszymi usługami. Przykładamy wszelkich starań, żeby przenosiny do innego miasta były dokładnie zaplanowane, co pozwoli zminimalizować poziom stresu i utrzymać porządek podczas pakowania. Ponadto zawsze oferujemy pomoc przy porządkowaniu mieszkań po przeprowadzce – od wyniesienia niepotrzebnych rzeczy, po utylizację mebli i zniszczenie dokumentów.

Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza wykonanie większej ilości prac związanych z przeprowadzką, niż tylko przeniesienie samego mienia do kolejnego miejsca zamieszkania.

Przeprowadzki międzymiastowe z Krakowa lub do Krakowa – tanio czy dobrze?

Wybierając nasze usługi, nie musisz zastanawiać się nad jakością wykonania. Ponadto cena nie będzie też wygórowana. Jakość usług i ich cena zostały ustalone na zasadzie doświadczenia zgromadzonego przez lata pracy. Nie trzeba obawiać się ukrytych dopłat za drobną pomoc. Nasi specjaliści świetnie ze sobą współpracują i są otwarci na spełnianie potrzeb klienta, co oznacza, że świetnie rozumieją, iż każda przeprowadzka może wyglądać nieco inaczej.

Przeprowadzka krajowa z opróżnieniem mieszkania

Przeprowadzka w nieznane oznacza, że klienci są zmuszeni dokonać selekcji potrzebnych rzeczy, żeby nie brać ze sobą tak zwanego balastu. Na tym polu również służymy pomocą i podejmujemy się usług takich jak opróżnianie mieszkań i utylizacja mebli. Dzięki temu zabierzesz ze sobą tylko potrzebne przedmioty, urządzenia i pamiątki, a meble uzupełnisz na miejscu, w czym również możemy pomóc oferując transport mebli. Jest to usługa przewiezienia dopiero co zakupionych mebli ze sklepu – prosto do nowego mieszkania.

Przewóz AGD i RTV podczas przeprowadzki międzymiastowej

Podczas przeprowadzki do innego miasta nie zawsze chcemy pozbywać się dopiero co kupionego sprzętu AGD czy RTV. Lodówki, piecyki i zmywarki mogą przecież posłużyć jeszcze kilka kolejnych lat. Rozumiejąc taki stan rzeczy, świadczymy także usługi przewozu AGD i RTV. Bez problemu zajmiemy się przewozem rzeczy i sprzętu o większych gabarytach i odpowiednio zabezpieczymy go na czas podróży.

Przeprowadzki krajowe dla biur i firm

Transport przeprowadzkowy to nie tylko mieszkania i domy. Świadczymy usługi także dla firm i biur. Pomagamy instytucjom w tej trudnej chwili, jaką jest przeniesienie swojej placówki na drugi koniec kraju. Podobnie jak z przeprowadzkami innego typu, można zaufać nam w kwestii organizacji. Jedyne, o co prosimy, to dokładne zapakowanie dokumentów i zabezpieczenie pudełek, aby nic nie wysypało się po drodze.

Podczas przenosin biur często okazuje się, że wiele dokumentów nadaje się już do wyrzucenia. Aby zapewnić anonimowość i zadbać o RODO, oferujemy możliwość zniszczenia papierowych śmieci. Przeprowadzki biur to coś, na czym również znamy się bardzo dobrze i nie wstydzimy się tym chwalić.

Gdzie pełnimy międzymiastowe usługi przeprowadzkowe?

Nasza firma działa głównie w Krakowie, jednak oferta przeprowadzkowa obejmuje też jego okolice: Nową Hutę, Niepołomice oraz Wieliczkę. Ponadto w razie potrzeb mienie przewieziemy również za granicę naszego kraju. Przeprowadzki międzynarodowe mieliśmy już okazję wykonywać między innymi z Krakowa do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Czech i Słowacji.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, a odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

Tanie przeprowadzki międzymiastowe z Krakowa – omów z nami szczegóły!

Cena usług zależy od wielu czynników. Nie ukrywamy przed swoimi klientami dodatkowych kosztów i zawsze przed ostateczną wyceną sporządzamy dokładny kosztorys i plan. Warto podzielić się z nami wszelkimi obawami, gdyż pomoże nam to lepiej zaplanować działania i rozwiać więcej wątpliwości przed rozpoczęciem przeprowadzki.

Za co więc przyjdzie zapłacić podczas przenosin? W koszta wlicza się dystans, ilość przewożonego sprzętu i dodatkowe usługi, takie jak sprzątanie po przeprowadzce czy utylizacja mebli, sprzętu i dokumentów.

Planujesz przeprowadzkę krajową z Krakowa? Z nami zrobisz to bezpiecznie!

Swoje usługi świadczymy rzetelnie, a do klienta zawsze podchodzimy z szacunkiem. Dlatego, zanim podpiszemy stosowną umowę, robimy wstępną wycenę. Od proponowanego planu przeprowadzki można odstąpić bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ponadto swoje usługi ubezpieczamy polisą, dzięki czemu nikt nie będzie narażony na poniesienie dodatkowych kosztów od nieszczęśliwych wypadków. Skontaktuj się z nami!