Ile kosztuje przeprowadzka?

Ciężko jest podać konkretną cenę przeprowadzki, bowiem każda przeprowadzka jest niepowtarzalna. Na rynku istnieje wiele film, które oferują usługi transportowe.

Należy pamiętać, że tak naprawdę cena nie jest najważniejsza – czasem lepiej zapłacić więcej, ale mieć pewność, że nasz dorobek zostanie odpowiednio zabezpieczony, za pomocą materiałów najwyższej jakości oraz przetransportowany w stanie nienaruszonym do nowego miejsca zamieszkania.

Koszt przeprowadzki, transportu mebli czy przedmiotów ponadgabarytowych jest zależny od wielu czynników, które wpływają na cenę końcową. Czynnikiem, który przeważa jest odległość, a ponadto:

  • ilość przewożonego mienia
  • liczba oraz wielkość samochodów, które będą wykorzystane do wykonania zlecenia
  • liczba pracowników niezbędnych do załadunku i rozładunku
  • czas, który zajmie dojazd do miejsca docelowego

Przy wycenie zlecenia brane są również pod uwagę takie czynniki jak: piętro, na którym znajduje się mieszkanie, ewentualne opłaty za autostradę czy parking.

Nasi pracownicy są od tego, aby przedstawić Państwu wycenę i wszelkie koszty.  Co istotne wycena nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług. 

 

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.