Transport w Krakowie

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w transporcie mebli, nie mogłeś trafić lepiej!

Oferujemy transport używanych i nowych mebli. Przeprowadzasz się i nie wiesz jak poradzić sobie z przewozem Twojego dobytku? Skontaktuj się z nami, a ustalimy termin, szczegóły oraz koszt transportu.

Kupiłeś nowe meble i nie jesteś w stanie sam przewieźć ich do domu? Nie ma problemu, zajmiemymy się tym sprawnie.

Transport na terenie Małopolski

Specjalizujemy się przewozem mebli na terenie województwa małopolskiego, a szczególnie na terenie Krakowa

Przewóz mebli

Zdaniem eksperta

Nasze auta są dostosowane do mebli o każdym rozmiarze, nie ma dla nas żadnych ograniczeń.  Zajmujemy się transportem zarówno małych mebli takich jak: szafki, krzesła, stoliki, stoły, biurka, ale też nieco większych: kanapy, wersalki, meblościanki, szafy itp. – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Przewóz nietypowych sprzętów

Oferujemy również przewóz sprzętów niecodziennych, takich jak:

  • pianino
  • fortepian
  • perkusja

…i wiele, wiele innych!

Gwarancja ochrony -> transport w Krakowie na najwyższym poziomie

Najważniejsze dla naszej firmy jest zadowolenie klienta z naszych usług, dlatego za każdym razem starannie wykonujemy powierzone nam zadania. Sumiennie chronimy wszystkie meble i przedmioty, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń czy otarć. Zabezpieczamy ostre zakończenia mebli, szyby czy lustra. Posiadamy niezbędne do tego materiały – folie, taśmy, kartony, które są oczywiście bezpłatne.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak zająć się Państwa meblami, tak aby dojechały do wskazanej lokalizacji w stanie nienaruszonym. Specjalnie przystosowane samochody i wyszkolony personel zabezpieczy meble hakami i pasami mocującymi – meble nie będą miały żadnej szansy na przemieszczenie się po pojeździe.

Bezpłatna wycena transportu w Krakowie

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727 – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.