Jak Przewozimy Pianina

Szukasz firmy zajmującej się transportem przedmiotów ponadgabarytowych takich jak pianina, fortepiany, perkusje, stoły bilardowe czy maszyny do gry typu jednoręki bandyta?

Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś  – zajmujemy się transportem tego typu sprzętów.

Samochody  i sprzęt załadunkowy

Aby podejmować się tego typu zleceń posiadamy 3 duże samochody przystosowane specjalnie do przewozu wielkogabarytowego. Jeżeli sprzęt jest większy niż pojemność naszych samochodów dodatkowo dysponujemy pojazdem typu laweta umożliwiającym przewiezienie jeszcze większego przedmiotu o nieregularnym kształcie. Dodatkowo posiadamy specjalne wózki umożliwiające bezpieczny załadunek.

Jak to robimy?

Kluczem do sukcesu w przewożeniu dużych instrumentów muzycznych, czy urządzeń o nieregularnym kształcie i dużej objętości jest prawidłowe zabezpieczenie przewożonego towaru. Bez odpowiednich pasków i taśm naciągających sprzęt może ulec przemieszczeniu podczas jazdy, a co za tym idzie uszkodzeniu mechanicznemu.

Przed zadrapaniami i obiciami mechanicznymi chronią folie oraz maty zabezpieczające. Miejsca szczególnie narażone  na uszkodzenia takie jak narożniki i kanty są zabezpieczane specjalnymi kartonowymi ochraniaczami.

Z nami Twój ładunek jest naprawdę bezpieczny!

 

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.