Przeprowadzki w Małopolsce

Mieszkasz w Małopolsce? Czy przeprowadzasz się do Małopolski? Szukasz rzetelnej firmy, która zajmie się Twoja przeprowadzką?

Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy firmą, która posiada doświadczenie w zakresie transportu, przeprowadzek.  Posiadamy szeroki wachlarz usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z wybranych usług.

Działamy przede wszystkim w obrębie województwa małopolskiego, szczególnie miasta Kraków,  ale stale rozszerzamy zakres naszego działania na inne rejony Polski, a nawet na inne kraje.

Specjalistyczne samochody i wykwalifikowana kadra

Zdaniem eksperta

To co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi to nasze samochody, które są przystosowane do każdej przeprowadzki dzięki specjalnym zabezpieczeniom i mocowaniom. Nasi fachowcy gotowi są podjąć się każdego wyzwania i sprostają nawet najtrudniejszemu zadaniu. Nie jest istotne czy trzeba przeprowadzić ogromny dom czy nieduże mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w bloku – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Przeprowadzimy każdego! – oto misja naszej firmy

Bezpłatna wycena przeprowadzki w Małopolsce

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727 – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.