Przeprowadzki firm Kraków i okolice

Jeżeli szukasz fachowców, którzy bezpiecznie przetransportują Twoją firmę na miejsce nowej siedziby – dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w przeprowadzkach firm – dużych, małych i średnich oraz różnego rodzaju instytucji i urzędów.

Tanie przeprowadzki firm na terenie Krakowa

Przeprowadzka każdej organizacji jest dla nas wyzwaniem, do którego przygotowujemy się zawsze starannie. Rzetelne planowanie pozwala ograniczyć koszty i zmniejszyć ryzyko przy całej operacji. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zrealizowana przeprowadzka firmy odbędzie się z sukcesem. 

Dla jakich przedsiębiorstw świadczymy usługi przeprowadzek firm w Krakowie?

Zmiana siedziby, czyli przeprowadzka firmy lub biura to ogromne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mówimy o dużych przedsiębiorstwach.

Jakim rodzajom firm świadczymy usługi przeprowadzkowe?

 • Przeprowadzki instytucji i urzędów
 • Przeprowadzki firm prywatnych
 • Przeprowadzki sklepów
 • Przeprowadzki banków
 • Przeprowadzki bibliotek
 • Przeprowadzki szkół 
 • Przeprowadzki magazynów

Jeżeli reprezentujesz jeden z wyżej wymienionych typów przedsiębiorstw, a Twoja organizacja zmienia siedzibę, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma zorganizuje przeprowadzkę firmy najtaniej, szybko i co najważniejsze – solidnie.

Przed przeprowadzką firmy – pakowanie dokumentów firmowych

Każda firma niezależnie od wielkości posiada całą masę dokumentów, które są dla niej niezmiernie ważne. Dlatego do każdej przeprowadzki dostarczamy pudła, w które pracownicy sami według priorytetów i ważności pakują wszystkie papiery. Każdy karton starannie oznakowujemy za pomocą kolorowych nalepek i flamastrów.

Zdaniem eksperta

Czasem może się okazać, że część dokumentów jest zupełnie niepotrzebna – wtedy za pomocą specjalnych niszczarek utylizujemy je, aby nie dostały się w niepowołane ręce. Dotyczy to między innymi dokumentacji ściśle tajnej lub zawierającej dane osobowe – mówi Arnold z Transpec Przeprowadzki

Profesjonalne przeprowadzki dla firm – transport komputerów, ksero, drukarek, mebli

Mówiąc o przeprowadzkach dla firm, oprócz dokumentów firmowych, ważną kwestią jest dobre zabezpieczenie sprzętu komputerowego, drukarek i mebli biurowych. W tym celu oklejamy je specjalnymi kartonami i folią zabezpieczającą tak, aby w czasie transportu nie uległy zadrapaniom i wyszczerbieniom. Tak przygotowane meble i sprzęty mocujemy specjalnymi taśmami na samochodach, aby nie przemieszczały się w trakcie przeprowadzki firmy.

Bezpieczeństwo to podstawa przy przeprowadzkach firm

Jako profesjonalna firma transportowa dbamy o to, aby realizowane przez nas usługi transportowe odbyły się bez jakichkolwiek problemów. Bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów jest dla nas priorytetowe. Poza transportem firmowych mebli, dokumentów, sprzętu komputerowego, kserokopiarek, oferta przeprowadzek dla firm obejmować może też:

 • Transport sejfów
 • Transport serwerów
 • Transport kas pancernych
 • Transport innych nietypowych przedmiotów w zależności od specyfiki firmy

Uwaga: Wszystkie usługi naszej firmy transportowej z Krakowa są ubezpieczone specjalną polisą na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Wyładunek i Wniesienie – ważny etap podczas przeprowadzek firm

Ostatnim elementem przeprowadzki firmy jest rozładunek i wniesienie mebli – na życzenie klienta nasi pracownicy mogą pomóc w montażu i ustawianiu sprzętów w nowym biurze.

Jak skorzystać z naszej oferty tanich przeprowadzek firm?

Oferta naszych przeprowadzek firmowych jest dla Ciebie interesująca? Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Oferujemy najtańszy transport w Krakowie i profesjonalne przeprowadzki dla firm, urzędów i różnego rodzaju instytucji. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm w Krakowie, które zmieniają swoją siedzibę i w związku z tym potrzebują fachowej pomocy w transporcie mebli, sprzętów i dokumentacji firmowej. Wyślij do nas wiadomość i zapytaj o wolne terminy, a także cennik. Gwarantujemy, że nasze ceny nie są wygórowane!

Cennik przeprowadzek dla firm w Krakowie – zapytaj o darmową wycenę

Aby otrzymać bezpłatną wycenę przeprowadzki firmy prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727 – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

TranSpec – z nami przeprowadzki firm staną się dziecinnie łatwe