Przeprowadzki firm

Jeżeli szukasz fachowców, którzy bezpiecznie przetransportują Twoją firmę na miejsce nowej siedziby – dobrze trafiłeś.  Specjalizujemy się w przeprowadzkach dużych, małych i średnich firm oraz różnego rodzaju instytucji.

Przeprowadzka każdej organizacji jest dla nas wyzwaniem, do którego przygotowujemy się zawsze starannie. Rzetelne planowanie pozwala ograniczyć koszty i zmniejszyć ryzyko przy całej operacji.

Pakowanie Dokumentów

Każda firma niezależnie od wielkości posiada całą masę dokumentów, które są dla niej niezmiernie ważne. Dlatego do każdej przeprowadzki dostarczamy pudła, w które pracownicy sami według priorytetów i ważności pakują wszystkie papiery. Każdy karton starannie oznakowujemy za pomocą kolorowych nalepek i flamastrów.

Czasem może się okazać, że część dokumentów jest zupełnie niepotrzebna – wtedy za pomocą specjalnych niszczarek utylizujemy je, aby nie dostały się w niepowołane ręce.

Przewożenie Sprzętu

Oprócz dokumentów, ważną kwestią jest dobre zabezpieczenie sprzętu komputerowego, drukarek i mebli biurowych. W tym celu oklejamy je specjalnymi kartonami i folią zabezpieczającą tak, aby w czasie transportu nie uległy zadrapaniom i wyszczerbieniom. Tak przygotowane meble i sprzęty mocujemy specjalnymi taśmami na samochodach, aby nie przemieszczały się w trakcie przeprowadzki.

Wyładunek i Wniesienie

Ostatnim elementem jest rozładunek i wniesienie mebli – na życzenie klienta nasi pracownicy mogą pomóc w montażu i ustawianiu sprzętów w nowym biurze.

Uwaga: Wszystkie usługi naszej firmy są ubezpieczone specjalną polisą na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Bezpłatna wycena przeprowadzki firm Kraków

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

TranSpec – z nami przeprowadzki firm staną się dziecinnie łatwe