Firmy Transportowe

Na polskim rynku działa wiele firm transportowych posiadających szeroki wachlarz usług. Ciężko jest wybrać firmę, która ma się zająć przeprowadzką, utylizacją mebli, transportem zbędnych przedmiotów, uprzątnięciem obiektów w celu zyskania cennego miejsca.

Dlaczego my?

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie, gwarantuje szybkość i dokładność w pełnionych usługach.

Co istotne, wybierając naszą firmę nie musisz się obawiać, że Twoje cenne meble, przedmioty, ubrania zostaną uszkodzone. Szczególnie dbamy o dobra każdego klienta, odpowiednio zabezpieczając przedmioty przed jakimkolwiek uszkodzeniem podczas transportu. Chronimy rogi mebli, lustra, szyby. Wszystko jest dokładnie zapakowane w kartony, obłożone specjalną folią. Nie musisz się o nic martwić, powierzone nam meble dotrą do miejsca przeznaczenia w tym samym, idealnym stanie.

Nasze samochody transportowe

Nasza firma transportowa posiada specjalistyczne samochody, które nadają się do przewozu mebli w każdym rozmiarze i kształcie. Posiadamy wszelkie materiały zabezpieczające i mocujące przewożony towar, wózki pomagające załadunek i rozładunek. Nasza wykwalifikowana kadra potrafi zapakować wszystko co tylko nasz klient pragnie przewieźć

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.