Komu powierzyć transport/przewóz mebli ze sklepów IKEA?

W najbliższym czasie planujesz przemeblowanie mieszkania? Chcesz zmienić wystrój pokoju? Wybierasz się w tym celu do    sklepu IKEA? Zastanawiasz się jak przewieźć zakupione meble? Jeśli Twoje auto nie pomieści wszystkich meble, warto skorzystać z pomocy firmy transportowej, które są przystosowane do przewozu każdego rodzaju mebli, bez względu na ich ciężar czy rozmiar.

Sklepy IKEA charakteryzują się bardzo szeroką ofertą. Praktycznie każdy znajdzie tam meble o jakich marzy. Można znaleźć tam meble o dowolnym rozmiarze i kolorze, do każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu.

 Transport z Ikea

To bardzo proste – zaplanuj dzień, w którym pojedziesz do IKEA, zadzwoń do naszych specjalistów i umów się na konkretny termin. Podaj nam godzinę, o której mamy czekać na Ciebie przed sklepem – sprawnie i szybko zapakujemy Twoje nowe meble i przewieziemy je pod wskazany adres.

Prosimy o kontakt przynajmniej 2-3 dni przed planowanym zakupem w celu zarezerwowania samochodu i ekipy która sprawnie przewiezie Twoje rzeczy!

Nasz transport jest w 100% bezpieczny – zabezpieczamy meble tak, żeby podczas przewozu nie zostały uszkodzone.

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.