Jakimi materiałami zabezpieczyć rzeczy podczas przeprowadzki

Przeprowadzka to niełatwe przedsięwzięcie  logistyczno-organizacyjne.  Zabezpieczenie przewożonych mebli, rzeczy, przedmiotów ponadgabarytowych jest kwestią kluczową. To w jaki sposób zabezpieczysz swoje mienie wpłynie na ich stan po przeprowadzce. Trzeba pamiętać, że nie wystarczy wstawić kanapy czy szafy do bagażnika – istotne jest to jakich materiałów użyjesz i w jaki sposób. Można być bardzo uważnym i doświadczonym, mimo tego zawsze może zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek, w związku z tym zabezpieczenie mienia jest niezmiernie istotne.

Aby zabezpieczyć wszelkie przedmioty wynoszone z mieszkania pamiętaj żeby zaopatrzyć się w:

  • folię strech
  • folię bąbelkową
  • plastikowo-styropianowe wypełniacze (do zabezpieczania np. szaf, komody czy meblościanki)

 

Wszystkie te produkty można dostać w supermarketach budowlanych.

Przed rozpoczęciem zabezpieczania mebli należy usunąć z nich wszelkie ruchome części, takie jak: półki (w szczególności szklane), ruchome szyby, klucze z zamków. Po usunięciu tych części trzeba owinąć każdą z nich w folię zabezpieczającą, najlepiej bąbelkową.

Jeśli jednak powierzysz zabezpieczanie swojego mienia wybranej firmie transportowej, nie musisz się martwić o dodatkowe materiały. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pracownicy są fachowcami, którzy mają doświadczenie w zabezpieczaniu wszelkich przedmiotów, mebli w trakcie przeprowadzki.

 

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać bezpłatną wycenę  prosimy o wypełnienie formularza na stronie Kontakt lub wysłanie SMSa pod numer 0503-503-727   – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.