Jesteśmy dostępni
Pon - Pt od 8 do 21

Transpec - firma przeprowadzkowa z Krakowa

Tanie przeprowadzki w Krakowie

;

Z naszą pomocą przeprowadzisz się do dowolnej dzielnicy w Krakowie, w okolice Krakowa, do innego miasta, a nawet do innego państwa. Nasze usługi przeprowadzkowe są kompleksowe, bezpieczne i atrakcyjne finansowo. Sprawdź nas teraz!

Najtańsze i najlepsze przeprowadzki z firmą transportową Transpec

To, co nas cechuje to przede wszystkim profesjonalne podejście i szybkość realizacji. W ramach naszej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługi przeprowadzkowe i transportowe na najwyższym poziomie. Pomyślnie wykonaliśmy setki przeprowadzek, zarówno tych małych, jak i dużych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonywać jak najlepiej. Zapewniamy kompleksowość usług – nie tylko transport mienia, ale również jego pakowanie i zabezpieczenie. Zdobyliśmy rzeszę zadowolonych Klientów, o czym mogą poświadczyć referencje na naszej stronie.

Oto dlaczego warto powierzyć nam swój dobytek:

  • rzetelność,
  • terminowość,
  • doświadczenie,
  • profesjonalizm,
  • kompleksowość usług.

U nas każdy transport jest ubezpieczony. Aktualną polisę ubezpieczeniową możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Małe przeprowadzki

Podejmujemy się każdego zlecenia – od małych przeprowadzek (jak na przykład przenosiny zawartości piwnic czy przewóz instrumentów), aż po duże przedsięwzięcia w postaci kompleksowych przeprowadzek (relokacja zakładów przemysłowych, transport ponadgabarytowy).

Szybkie przeprowadzki – z Transpec to możliwe

Niezależnie od tego, czy szukając szybkich przeprowadzek, masz na myśli przenosiny realizowane w krótkim terminie, czy też po prostu sprawność całego procesu, nasza firma spełni Twoje oczekiwania. Doświadczenie w zarządzaniu oraz transporcie, wiedza, oraz odpowiedni sprzęt sprawiają, że nasze przeprowadzki są szybkie i skuteczne.

Bezpieczeństwo transportu i przeprowadzek podczas COVID-19

Nasze usługi są bezpieczne nie tylko dzięki doświadczeniu zespołu czy ubezpieczeniu, ale także ze względu na fakt, że zawsze przestrzegamy zasad sanitarnych. Jest to szczególnie ważne podczas obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do podstrony o bezpieczeństwie w czasach COVID-19.

Cennik przeprowadzek – sprawdź ceny usług w naszej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego cenę przeprowadzki ustalamy po omówieniu wszelkich potrzebnych szczegółów (oferujemy bezpłatną wycenę). Wpływ na ostateczną cenę ma m.in odległość, czyli długość trasy do miejsca docelowego, ilość, rodzaj przewożonych rzeczy oraz ich wielkość, ilość i rodzaj samochodów potrzebnych do wykonania przeprowadzki, ilość osób potrzebnych do załadunku i rozładunku, warunki miejsca załadunku (czyli ilość pięter w bloku) oraz usługi dodatkowe, czyli czy będzie potrzebna pomoc podczas pakowania, rozstawiania i podłączania.

Najtańsze przeprowadzki w Krakowie tylko z ,,Transpec” transportowych w Krakowie i okolicach

Polecane usługi przeprowadzkowe

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Krakowa i okolic. Spakujemy, załadujemy Twoje rzeczy, a następnie dostarczymy je pod wskazany adres tak szybko, jak tylko to możliwe. Jako doświadczona firma zapewniamy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Nowoczesna flota transportowa pozwala nam realizować wszystkie zlecenia bez wyjątków w sposób bezpieczny i wygodny. Wiemy, jak cenne mogą być przedmioty codziennego użytku, dlatego wszystkie transportowane przez nas rzeczy objęte są ubezpieczeniem OC. Decydując się na firmę transportową “Transpec” z Krakowa, otrzymujesz gwarancję na dokładność, solidność i szybkość działania.

W ramach świadczonych usług wykonujemy:

Przeprowadzki mieszkań i domów 

Przeprowadzki prywatne to najpopularniejsze zlecenia w naszej firmie, na które jest bardzo duże zapotrzebowanie. Organizujemy bezpieczne i w pełni profesjonalne i tanie przeprowadzki mieszkań i domów. Naszą ofertę kierujemy do osób, dla których liczy się bezpieczeństwo ich mienia podczas transportu oraz szybkość wykonania zlecenia. Profesjonalnie zabezpieczymy i przygotujemy wszystko do transportu po to, aby w ekspresowym tempie przewieźć powierzone rzeczy do miejsca docelowego.

Przeprowadzki firm, biur i instytucji 

Przeprowadzamy zarówno małe, jak i duże firmy, instytucje, magazyny, gwarantując przy tym najwyższą jakość usług. Wszystkie przeprowadzki firm wykonujemy według wytycznych zamawiającego. W biznesie liczy się czas, dlatego przed przeprowadzką szczegółowo ustalamy harmonogram prac i termin wykonania usługi w celu zapewnienia sprawnej realizacji zlecenia.

Polecamy przeprowadzki dla studentów w Krakowie

Studenci to grupa osób, która bardzo często zmienia miejsca zamieszkania. Zmiana miejsca zamieszkania najczęściej wiąże się z wyjazdem na studia, znalezieniem atrakcyjnej pracy lub po prostu powrotem w rodzinne strony. Zazwyczaj pierwsza przeprowadzka studenta pociąga za sobą kolejne. Jest to szczególnie ważny moment dla młodego człowieka, który po raz pierwszy wyprowadza się do wynajętego mieszkania lub akademika. Pierwsza przeprowadzka z ukochanego domu w inne miejsce – a zwłaszcza do innego miasta – to ogromne wyzwanie i poważne przedsięwzięcie, wymagające zorganizowanego transportu najróżniejszego sprzętu i elementów wyposażenia domowego: RTV, AGD, mebli, dekoracji.

Mając na uwadze potrzeby studenckie, podejmujemy się wykonywania kompleksowych, profesjonalnych przeprowadzek dla studentów – na terenie Krakowa i okolic. Chcąc ułatwić przeprowadzkę studentom, oferujemy materiały załadunkowe zabezpieczające mienie podczas transportu. Pomagamy przy wnoszeniu, demontażu i montażu mebli. Dzięki stosowaniu wypracowanych przez lata strategii, nasze przeprowadzki przebiegają w zaskakująco sprawny sposób, a przy tym nie obciążają studenckiego portfela.

Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic

W trosce o komfort naszych Klientów, oprócz transportu mienia, oferujemy szereg usług dodatkowych, takich jak: opróżnianie mieszkań i innych obiektów użyteczności publicznej, pakowanie mienia, rozładunek, wnoszenie i ustawianie rzeczy zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Magazynowanie i utylizacja niepotrzebnych rzeczy 

Posiadamy możliwość magazynowania i utylizacji. Wykonujemy utylizacje mebli i innych niepotrzebnych rzeczy oraz – gdy jest taka potrzeba – dokonujemy niszczenia dokumentów

Transport mebli w Krakowie

W ramach świadczonych usług naszym Klientom oferujemy transport mebli oraz ich montaż i demontaż. Przewozimy szafy, komody, biurka bez względu na ich rozmiar oraz wagę. Dbamy o to, aby podczas przewozu, wszystkie meble były dokładnie zabezpieczone.

Transport sprzętu AGD i RTV

Sprzęt AGD i RTV wymaga specjalnego traktowania podczas przeprowadzki. Nasza firma dba o to, aby sprzęt bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego, dlatego gwarantujemy bezpieczny transport AGD i RTV. Dodatkowo świadczymy usługi podłączania sprzętu AGD/RTV (odpłatnie, na wyraźną prośbę Klienta).

Ponadto zapewniamy bezpłatne materiały załadunkowe, takie jak kartony, folie stretch, folie bąbelkowe, pasy zabezpieczające po to, aby przewóz mienia odbył się w maksymalnie bezpiecznych warunkach. W naszej propozycji mamy także cały wachlarz najróżniejszych usług transportowych. Świetnym przykładem mogą być – skrojone na indywidualne potrzeby – przeprowadzki specjalistyczne, które oferują te lepsze firmy transportowe. W ,,Transpec” pomagamy przewieźć przedmioty wielkogabarytowe (fortepiany, pianina, stoły bilardowe) i przedmioty delikatne (lustra, antyki, eksponaty). Specjalizujemy się w przeprowadzkach i usługach transportowych na terenie całej Małopolski ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa, ale na życzenie Klienta wykonujemy również przeprowadzki międzymiastowe i przeprowadzki międzynarodowe.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na przeprowadzki w Krakowie.

Przeprowadzki krajowe - Transpec

Tym osobom, które nie mają co zrobić ze starymi i niepotrzebnymi rzeczami, proponujemy utylizację. Korzystając z usług naszej firmy, nie musisz martwić się o transport, ponieważ pracownicy zajmą się załadowaniem oraz wywiezieniem niepotrzebnych mebli do utylizacji. W trakcie przeprowadzki pozostał brud i bałagan? Chętnie pomożemy Ci w sprzątaniu przy przeprowadzce – posprzątamy, odkurzymy, a także przygotujemy lokal do przekazania zarządcy lub do sprzedaży. 

Najczęściej wybierane usługi

Szukasz tanich przeprowadzek na terenie Krakowa?

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów

Zasięg działania naszej firmy przeprowadzkowej

Siedziba naszej firmy transportowej “Transpec” zlokalizowana jest w mieście Kraków. Przeprowadzki jednak świadczymy w niemal każdym zakątku województwa małopolskiego. Swoim zasięgiem obejmujemy m.in.: Wieliczkę, Myślenice, Niepołomice, Krzeszowice, Liszki, Wielką Wieś, Michałowice, Skawinę, Świątniki Górne, Zielonki, Zabierzów, Bochnię. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych (a w tym również studentów), jak i do firm: przedsiębiorstw, zakładów, biur czy instytucji planujących zmianę adresu swojej siedziby. Tanie przeprowadzki w Krakowie to specjalność naszej firmy.

Przeprowadzki krajowe - Transpec

Naszą specjalnością są przeprowadzki lokalne na terenie całego Krakowa. Nowa Huta i Podgórze to te rejony Krakowa, na terenie których nasze usługi przeprowadzkowe cieszą się największą popularnością. Poza tym, że działamy w Krakowie, oferujemy również usługi transportowe po całej Małopolsce. Realizowaliśmy zlecenia m.in. dla Klientów z WieliczkiNiepołomicSkawiny, Tarnowa, Bochni, Andrychowa, Nowego Sącza, Olkusza, Chrzanowa. 

Najczęściej wybierane kierunki

Przeprowadzki krajowe - Transpec

Poza przeprowadzkami lokalnymi wykonujemy również przeprowadzki krajowe na terenie całej Polski. Najczęściej są to przeprowadzki z Krakowa do WarszawyKatowicGdańskaWrocławia oraz Rzeszowa.

Najczęściej wybierane kierunki

Chcesz zamówić przeprowadzkę na terenie Krakowa?

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Szybka wycena

Konkurencyjen ceny

Terminowość

Doświadczenie

Ubezpieczenie

Orły transportu

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług, które świadczymy, jest nagroda ,,Orły Transportu”. To ogromne wyróżnienie naszej firmy jako lidera usług transportowych. Dziękujemy za zaufanie oraz pozytywne opinie. 

Wyróżnienie Orły Transportu 2020

 

Dlaczego do przeprowadzki warto wynająć profesjonalną firmę transportową z Krakowa?

Zmieniając miejsce zamieszkania czy siedzibę firmy spotykamy się z koniecznością przeniesienia naszego całego mienia i dobytku z jednego miejsca w inne. Często w trakcie takiego przedsięwzięcia okazuje się, że rzeczy, które musimy przetransportować jest o wiele więcej niż zakładaliśmy, przez co cały proces przeprowadzki pochłania znacznie więcej czasu. Aby ułatwić sobie przeprowadzkę, niezależnie od jej charakteru, warto zdecydować się na profesjonalne firmy przewozowe, które zawodowo zajmują się przeprowadzkami oraz transportem mienia i dołożą wszelkich starań, by zminimalizować uciążliwość przenosin.

Jakie korzyści płyną z zatrudnienia naszej firmy przeprowadzkowej:

  • Oszczędzasz czas na cały proces przeprowadzki.
  • Przeprowadzka wykonywana jest kompleksowo, oznacza to, że ekipa przeprowadzkowa nie tylko zajmie się transportem mienia z puntu A do B, ale również zorganizuje kartony, zabezpieczy rzeczy, zapewni demontaż i montaż, wniesie i ustawi meble i sprzęt według preferencji Klienta.
  • Dysponujemy dużymi autami i specjalistycznym sprzętem, dlatego z łatwością możemy przetransportować rzeczy wielkogabarytowe.
  • Podczas przeprowadzki nasze mienie podlega ubezpieczeniu OC. Polisa OC gwarantuje ubezpieczenie z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu.
  • Wizytówką naszej ekipy przeprowadzkowej są rzetelni, dokładni i terminowy pracownicy, którzy świadczą najwyższy poziom usług i dbają o bezpieczny transport powierzonego mienia.

Przeprowadzka wcale nie musi być czasochłonna i uciążliwa. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka z “Transpec” przebiegła szybko i sprawnie, zapewniając przy tym fachową pomoc na każdym etapie przeprowadzki.

Szukasz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która zadba o bezpieczny transport mienia?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę usługi